Woningdetails
- Type
- woonhuis
- Bouwjaar
- 1935
- Woonoppervlakte
- 194 m²
- Perceeloppervlakte
- 262 m²
Prins Frederik Hendriklaan 18 is een woonhuis in Naarden, gebouwd in 1935. De woning heeft een woonoppervlakte van 194 m² en een perceel van 262 m². Het energielabel is C. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €877.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.
Ontdek de waarde
Bestel een compleet rapport
Voorbeeld uit onze gebrekendatabase
Volledige gebrekenscan voor Prins Frederik Hendriklaan 18
Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.
Rond de 2 minuten · direct per e-mail
Basisschool
0.7 kmSupermarkt
0.7 kmHuisarts
0.4 kmTreinstation
1.4 kmSnelweg oprit
1.9 kmKinderdagverblijf
0.6 kmMiddelbare school
1 kmApotheek
0.4 kmZiekenhuis
4.9 kmRestaurant
0.6 kmCafé
1 kmBibliotheek
1.5 kmBioscoop
1.3 kmDe gemiddelde woningwaarde in Oranje Nassaupark-Noord is €877.000. Dat komt neer op circa €4.521 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.
Rapport aanvragenPrins Frederik Hendriklaan 18 is een woonhuis van 194 m² in de wijk Oranje Nassaupark-Noord. De buurt telt 254 woningen. Daarvan is 97% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 3.526 inwoners per km².
Prins Frederik Hendriklaan 18 is een woonhuis in Oranje Nassaupark-Noord, gebouwd in 1935 (91 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.
Prins Frederik Hendriklaan 18 heeft 194 m² woonoppervlakte. Het perceel is 262 m². In Oranje Nassaupark-Noord ligt de gemiddelde woningwaarde op €877.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.
Prins Frederik Hendriklaan 18 heeft energielabel C. Geldig tot 2034-02-15. Een C-label is gemiddeld voor de Nederlandse woningmarkt. Verbeteringen zoals vloer- of dakisolatie kunnen het label verhogen. De berekende CO₂-uitstoot is 36.24 kg/jaar.
De wijk Oranje Nassaupark-Noord in Naarden (Noord-Holland) kenmerkt zich door 755 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €877.000, 97% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 3.0 personen.
Vanuit Prins Frederik Hendriklaan 18 in Oranje Nassaupark-Noord bereik je: supermarkt op 0.7 km, basisschool op 0.7 km, huisarts op 0.4 km, treinstation op 1.4 km, snelwegoprit op 1.9 km.
Zorg en onderwijs in de buurt van Prins Frederik Hendriklaan 18: ziekenhuis op 4.9 km, apotheek op 0.4 km, kinderdagverblijf op 0.6 km, middelbare school op 1 km.