Eengezinswoning, tussenwoning Prins Frederik Hendriklaan 30 Naarden

Prins Frederik Hendriklaan 30, 1411 GA Naarden

154 m² Bouwjaar 1958 6 kamers 5 slaapkamers Label B

Prins Frederik Hendriklaan 30 is een eengezinswoning, tussenwoning in Naarden, gebouwd in 1958. De woning heeft een woonoppervlakte van 154 m², een perceel van 234 m² en 6 kamers. Het energielabel is B. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €877.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1958
Woonoppervlakte
154 m²
Perceeloppervlakte
234 m²
Inhoud
592 m³
Kamers
6
Slaapkamers
5
Indicatie vraagprijs
€860.000 tot €960.000
Laatst bekende transactie
Periode 2025 tot 2028
Daktype
Zadeldak bedekt met pannen
Ligging
Aan rustige weg en in woonwijk

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Asbest Hoog risico

Asbest: nog gebruik gedurende deze periode aanwezig controle belangrijk

Volledige gebrekenscan voor Prins Frederik Hendriklaan 30

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Prins Frederik Hendriklaan 30

Energielabel

Energieklasse
B
Energiebehoefte
129.13 kWh/m²
Primaire fossiele energie
188.08 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
0%
CO₂-emissie
35.06 kg/m²
Geldig tot
Verwarming
Cv-ketel
Isolatie
Dakisolatie, dubbel glas, muurisolatie en vloerisolatie

Buitenruimte en parkeren

Buitenruimte

Tuin
Ja (106.0 m²)
Tuin ligging
Gelegen op het zuidwesten bereikbaar via achterom

Basisschool

0.7 km
Dagelijks

Supermarkt

0.7 km
Gezondheid

Huisarts

0.4 km
Vervoer

Treinstation

1.4 km
Vervoer

Snelweg oprit

1.9 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.6 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

1 km
Gezondheid

Apotheek

0.4 km
Gezondheid

Ziekenhuis

4.9 km
Horeca

Restaurant

0.6 km
Horeca

Café

1 km
Cultuur

Bibliotheek

1.5 km
Cultuur

Bioscoop

1.3 km

Buurtinformatie in Naarden

755 Inwoners
250 Huishoudens
3.0 Gem. huishoudensgrootte
254 Woningvoorraad
€877.000 Gem. woningwaarde Oranje Nassaupark-Noord
97% Koopwoningen
3.526 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Prins Frederik Hendriklaan 30

Vergelijkbare woningen in Naarden

Veelgestelde vragen over Prins Frederik Hendriklaan 30

Wat is de geschatte woningwaarde van Prins Frederik Hendriklaan 30?

De prijsindicatie voor Prins Frederik Hendriklaan 30 ligt rond €860.000 tot €960.000. De gemiddelde woningwaarde in Oranje Nassaupark-Noord is €877.000. Dat komt neer op circa €5.695 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Prins Frederik Hendriklaan 30 zich tot de wijk Oranje Nassaupark-Noord?

Prins Frederik Hendriklaan 30 is een eengezinswoning, tussenwoning van 154 m² in de wijk Oranje Nassaupark-Noord. De buurt telt 254 woningen. Daarvan is 97% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 3.526 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Prins Frederik Hendriklaan 30?

Prins Frederik Hendriklaan 30 is een eengezinswoning, tussenwoning in Oranje Nassaupark-Noord, gebouwd in 1958 (68 jaar oud). Woningen uit de naoorlogse periode zijn doorgaans ruim opgezet met functionele indelingen. Aandachtspunten zijn isolatie en eventuele asbesthoudende materialen.

Hoe groot is Prins Frederik Hendriklaan 30 vergeleken met de buurt?

Prins Frederik Hendriklaan 30 heeft 154 m² woonoppervlakte en 592 m³ inhoud. Het perceel is 234 m². Met 6 kamers is dat gemiddeld 26 m² per kamer. In Oranje Nassaupark-Noord ligt de gemiddelde woningwaarde op €877.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Prins Frederik Hendriklaan 30 en wat betekent dat?

Prins Frederik Hendriklaan 30 heeft energielabel B. Geldig tot 2035-05-05. Een B-label wijst op een bovengemiddeld energiezuinige woning. Met beperkte aanpassingen kan vaak een A-label bereikt worden. De berekende CO₂-uitstoot is 35.06 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Prins Frederik Hendriklaan 30?

Prins Frederik Hendriklaan 30 heeft 6 kamers waarvan 5 slaapkamers. De tuin is 106 m².

Hoe is de woningmarkt in Oranje Nassaupark-Noord?

De wijk Oranje Nassaupark-Noord in Naarden (Noord-Holland) kenmerkt zich door 755 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €877.000, 97% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 3.0 personen.