Streetview Landheerlaan 32 Mijnsheerenland

Landheerlaan 32, 3271 TN Mijnsheerenland

216 m² Bouwjaar 2017 Label A

Landheerlaan 32 is een woonhuis in Mijnsheerenland, gebouwd in 2017. De woning heeft een woonoppervlakte van 216 m². Het energielabel is A. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €471.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
2017
Woonoppervlakte
216 m²

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Onderhoud Laag risico

Periodiek onderhoud: moderne woningen hebben lage onderhoudsdruk

Volledige gebrekenscan voor Landheerlaan 32

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Landheerlaan 32

Energielabel

Energieklasse
A
Geldig tot

Bereikbaarheid in Mijnsheerenland

Onderwijs

Basisschool

0.6 km
Dagelijks

Supermarkt

0.9 km
Gezondheid

Huisarts

0.8 km
Vervoer

Treinstation

11.4 km
Vervoer

Snelweg oprit

0.9 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.6 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

5.2 km
Gezondheid

Apotheek

0.9 km
Gezondheid

Ziekenhuis

8.8 km
Horeca

Restaurant

2.7 km
Horeca

Café

2.7 km
Cultuur

Bibliotheek

0.9 km
Cultuur

Bioscoop

14.4 km

Buurtinformatie in Mijnsheerenland

4120 Inwoners
1700 Huishoudens
2.4 Gem. huishoudensgrootte
1714 Woningvoorraad
€471.000 Gem. woningwaarde Mijnsheerenland Woonkern
80% Koopwoningen
2.866 Inwoners per km²

Locatie van Landheerlaan 32

Vergelijkbare woningen in Mijnsheerenland

Veelgestelde vragen over Landheerlaan 32

Wat is de geschatte woningwaarde van Landheerlaan 32?

De gemiddelde woningwaarde in Mijnsheerenland Woonkern is €471.000. Dat komt neer op circa €2.181 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Landheerlaan 32 zich tot de wijk Mijnsheerenland Woonkern?

Landheerlaan 32 is een woonhuis van 216 m² in de wijk Mijnsheerenland Woonkern. De buurt telt 1.714 woningen. Daarvan is 80% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 2.866 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Landheerlaan 32?

Landheerlaan 32 is een woonhuis in Mijnsheerenland Woonkern, gebouwd in 2017 (9 jaar oud). Recente nieuwbouw voldoet aan hoge eisen voor isolatie, ventilatie en duurzaamheid. De onderhoudskosten zijn doorgaans lager dan bij oudere woningen.

Hoe groot is Landheerlaan 32 vergeleken met de buurt?

Landheerlaan 32 heeft 216 m² woonoppervlakte. In Mijnsheerenland Woonkern ligt de gemiddelde woningwaarde op €471.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Landheerlaan 32 en wat betekent dat?

Landheerlaan 32 heeft energielabel A. Geldig tot 2030-01-05. Een A-label betekent dat de woning zeer energiezuinig is, wat resulteert in lagere stookkosten en een kleinere ecologische voetafdruk. De berekende CO₂-uitstoot is 0 kg/jaar.

Hoe is de woningmarkt in Mijnsheerenland Woonkern?

De wijk Mijnsheerenland Woonkern in Mijnsheerenland (Zuid-Holland) kenmerkt zich door 4.120 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €471.000, 80% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.4 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Mijnsheerenland Woonkern?

Vanuit Landheerlaan 32 in Mijnsheerenland Woonkern bereik je: supermarkt op 0.9 km, basisschool op 0.6 km, huisarts op 0.8 km, treinstation op 11.4 km, snelwegoprit op 0.9 km.

Welke zorg- en onderwijsvoorzieningen zijn er bij Mijnsheerenland Woonkern?