Villa, vrijstaande woning Hertoglaan 50 Mijnsheerenland

Hertoglaan 50, 3271 TL Mijnsheerenland

227 m² Bouwjaar 2004 6 kamers 4 slaapkamers Label A

Hertoglaan 50 is een villa, vrijstaande woning in Mijnsheerenland, gebouwd in 2004. De woning heeft een woonoppervlakte van 227 m², een perceel van 575 m² en 6 kamers. Het energielabel is A. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €471.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
2004
Woonoppervlakte
227 m²
Perceeloppervlakte
575 m²
Inhoud
942 m³
Kamers
6
Slaapkamers
4
Indicatie vraagprijs
€910.000 tot €1.010.000
Laatst bekende transactie
Periode 2025 tot 2028
Daktype
Schilddak bedekt met pannen
Ligging
In woonwijk

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Bouwstijl Laag risico

Bouwkwaliteit vrij goed; energieprestaties beter dan vorige decennia

Volledige gebrekenscan voor Hertoglaan 50

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Hertoglaan 50

Energielabel

Energieklasse
A
Energiebehoefte
104.71 kWh/m²
Primaire fossiele energie
113.76 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
20.7%
CO₂-emissie
19.86 kg/m²
Geldig tot
Verwarming
Cv-ketel, gaskachels en gedeeltelijke vloerverwarming
Isolatie
Dakisolatie, dubbel glas, muurisolatie, vloerisolatie en volledig geïsoleerd

Bijzonderheden

Bijzondere kenmerken
Gestoffeerd

Buitenruimte en parkeren

Buitenruimte

Tuin
Ja (222.0 m²)
Tuin ligging
Gelegen op het noorden bereikbaar via achterom

Garagecapaciteit
1 auto(s)

Bereikbaarheid in Mijnsheerenland

Onderwijs

Basisschool

0.6 km
Dagelijks

Supermarkt

0.9 km
Gezondheid

Huisarts

0.8 km
Vervoer

Treinstation

11.4 km
Vervoer

Snelweg oprit

0.9 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.6 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

5.2 km
Gezondheid

Apotheek

0.9 km
Gezondheid

Ziekenhuis

8.8 km
Horeca

Restaurant

2.7 km
Horeca

Café

2.7 km
Cultuur

Bibliotheek

0.9 km
Cultuur

Bioscoop

14.4 km

Buurtinformatie in Mijnsheerenland

4120 Inwoners
1700 Huishoudens
2.4 Gem. huishoudensgrootte
1714 Woningvoorraad
€471.000 Gem. woningwaarde Mijnsheerenland Woonkern
80% Koopwoningen
2.866 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Hertoglaan 50

Vergelijkbare woningen in Mijnsheerenland

Veelgestelde vragen over Hertoglaan 50

Wat is de geschatte woningwaarde van Hertoglaan 50?

De prijsindicatie voor Hertoglaan 50 ligt rond €910.000 tot €1.010.000. De gemiddelde woningwaarde in Mijnsheerenland Woonkern is €471.000. Dat komt neer op circa €2.075 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Hertoglaan 50 zich tot de wijk Mijnsheerenland Woonkern?

Hertoglaan 50 is een villa, vrijstaande woning van 227 m² in de wijk Mijnsheerenland Woonkern. De buurt telt 1.714 woningen. Daarvan is 80% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 2.866 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Hertoglaan 50?

Hertoglaan 50 is een villa, vrijstaande woning in Mijnsheerenland Woonkern, gebouwd in 2004 (22 jaar oud). Vanaf de jaren negentig gelden strengere bouwvoorschriften voor isolatie en veiligheid. Deze woningen zijn over het algemeen energiezuiniger dan oudere bouwperioden.

Hoe groot is Hertoglaan 50 vergeleken met de buurt?

Hertoglaan 50 heeft 227 m² woonoppervlakte en 942 m³ inhoud. Het perceel is 575 m². Met 6 kamers is dat gemiddeld 38 m² per kamer. In Mijnsheerenland Woonkern ligt de gemiddelde woningwaarde op €471.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Hertoglaan 50 en wat betekent dat?

Hertoglaan 50 heeft energielabel A. Geldig tot 2033-11-23. Een A-label betekent dat de woning zeer energiezuinig is, wat resulteert in lagere stookkosten en een kleinere ecologische voetafdruk. De berekende CO₂-uitstoot is 19.86 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Hertoglaan 50?

Hertoglaan 50 heeft 6 kamers waarvan 4 slaapkamers. De tuin is 222 m². Er is een balkon.

Hoe is de woningmarkt in Mijnsheerenland Woonkern?

De wijk Mijnsheerenland Woonkern in Mijnsheerenland (Zuid-Holland) kenmerkt zich door 4.120 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €471.000, 80% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.4 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Mijnsheerenland Woonkern?