Vrijstaande woning Koepel 1 Middelburg

Koepel 1, 4336 JX Middelburg

142 m² Bouwjaar 1986 5 kamers 4 slaapkamers Label B

Koepel 1 is een vrijstaande woning in Middelburg, gebouwd in 1986. De woning heeft een woonoppervlakte van 142 m², een perceel van 357 m² en 5 kamers. Het energielabel is B. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €246.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1986
Woonoppervlakte
142 m²
Perceeloppervlakte
357 m²
Inhoud
543 m³
Kamers
5
Slaapkamers
4
Indicatie vraagprijs
€530.000 tot €630.000
Daktype
Zadeldak bedekt met pannen
Ligging
In woonwijk

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Constructie Hoog risico

Prefab vloeren nog steeds gebruikt (kwaaitaal/manta) risico betonrot aanwezig

Volledige gebrekenscan voor Koepel 1

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Koepel 1

Energielabel

Energieklasse
B
Verwarming
Cv-ketel
Isolatie
Dakisolatie, muurisolatie en vloerisolatie

Garagecapaciteit
1 auto(s)

Bereikbaarheid in Middelburg

Onderwijs

Basisschool

0.6 km
Dagelijks

Supermarkt

0.8 km
Gezondheid

Huisarts

0.8 km
Vervoer

Treinstation

2.2 km
Vervoer

Snelweg oprit

1.8 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.8 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

1.2 km
Gezondheid

Apotheek

0.8 km
Gezondheid

Ziekenhuis

1.8 km
Horeca

Restaurant

1.8 km
Horeca

Café

2.6 km
Cultuur

Bibliotheek

2.6 km
Cultuur

Bioscoop

7.1 km

Buurtinformatie in Middelburg

2015 Inwoners
850 Huishoudens
2.4 Gem. huishoudensgrootte
850 Woningvoorraad
€246.000 Gem. woningwaarde Reijershove
84% Koopwoningen
8.535 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Koepel 1

Vergelijkbare woningen in Middelburg

Veelgestelde vragen over Koepel 1

Wat is de geschatte woningwaarde van Koepel 1?

De prijsindicatie voor Koepel 1 ligt rond €530.000 tot €630.000. De gemiddelde woningwaarde in Reijershove is €246.000. Dat komt neer op circa €1.732 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Koepel 1 zich tot de wijk Reijershove?

Koepel 1 is een vrijstaande woning van 142 m² in de wijk Reijershove. De buurt telt 850 woningen. Daarvan is 84% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 8.535 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Koepel 1?

Koepel 1 is een vrijstaande woning in Reijershove, gebouwd in 1986 (40 jaar oud). Woningen uit deze bouwperiode profiteren vaak van betere isolatienormen dan eerdere perioden. De kwaliteit van kozijnen, dakbedekking en leidingwerk verdient aandacht.

Hoe groot is Koepel 1 vergeleken met de buurt?

Koepel 1 heeft 142 m² woonoppervlakte en 543 m³ inhoud. Het perceel is 357 m². Met 5 kamers is dat gemiddeld 28 m² per kamer. In Reijershove ligt de gemiddelde woningwaarde op €246.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Koepel 1 en wat betekent dat?

Koepel 1 heeft energielabel B. Een B-label wijst op een bovengemiddeld energiezuinige woning. Met beperkte aanpassingen kan vaak een A-label bereikt worden.

Hoe is de indeling van Koepel 1?

Koepel 1 heeft 5 kamers waarvan 4 slaapkamers. Er is een tuin aanwezig.

Hoe is de woningmarkt in Reijershove?

De wijk Reijershove in Middelburg (Zeeland) kenmerkt zich door 2.015 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €246.000, 84% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.4 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Reijershove?

Vanuit Koepel 1 in Reijershove bereik je: supermarkt op 0.8 km, basisschool op 0.6 km, huisarts op 0.8 km, treinstation op 2.2 km, snelwegoprit op 1.8 km.

Welke zorg- en onderwijsvoorzieningen zijn er bij Reijershove?