2-onder-1-kapwoning Weerhaan 36 Middelburg

Weerhaan 36, 4336 KS Middelburg

116 m² Bouwjaar 1988 5 kamers 4 slaapkamers Label A

Weerhaan 36 is een 2-onder-1-kapwoning in Middelburg, gebouwd in 1988. De woning heeft een woonoppervlakte van 116 m², een perceel van 242 m² en 5 kamers. Het energielabel is A. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €246.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Ontdek de waarde

Bestel een compleet rapport

Rapport aanvragen

Kenmerken van de woning

Woningdetails

Type
2-onder-1-kapwoning
Bouwvorm
Bestaande bouw
Bouwjaar
1988
Woonoppervlakte
116 m²
Perceeloppervlakte
242 m²
Inhoud
476 m³
Kamers
5
Slaapkamers
4
Indicatie vraagprijs
€470.000 tot €520.000
Daktype
Zadeldak bedekt met pannen
Ligging
In woonwijk

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Constructie Hoog risico

Prefab vloeren nog steeds gebruikt (kwaaitaal/manta) risico betonrot aanwezig

Volledige gebrekenscan voor Weerhaan 36

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Weerhaan 36

Energielabel

Energieklasse
A
Energiebehoefte
116.55 kWh/m²
Primaire fossiele energie
155.01 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
16.8%
CO₂-emissie
27.81 kg/m²
Geldig tot
Verwarming
Cv-ketel
Isolatie
Dakisolatie, dubbel glas, muurisolatie en vloerisolatie

Buitenruimte en parkeren

Buitenruimte

Tuin
Ja (128.0 m²)
Tuin ligging
Gelegen op het zuidoosten bereikbaar via achterom

Garagecapaciteit
1 auto(s)

Bereikbaarheid in Middelburg

Onderwijs

Basisschool

0.6 km
Dagelijks

Supermarkt

0.8 km
Gezondheid

Huisarts

0.8 km
Vervoer

Treinstation

2.2 km
Vervoer

Snelweg oprit

1.8 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.8 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

1.2 km
Gezondheid

Apotheek

0.8 km
Gezondheid

Ziekenhuis

1.8 km
Horeca

Restaurant

1.8 km
Horeca

Café

2.6 km
Cultuur

Bibliotheek

2.6 km
Cultuur

Bioscoop

7.1 km

Buurtinformatie in Middelburg

2015 Inwoners
850 Huishoudens
2.4 Gem. huishoudensgrootte
850 Woningvoorraad
€246.000 Gem. woningwaarde Reijershove
84% Koopwoningen
8.535 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Weerhaan 36

Vergelijkbare woningen in Middelburg

Veelgestelde vragen over Weerhaan 36

Wat is de geschatte woningwaarde van Weerhaan 36?

De prijsindicatie voor Weerhaan 36 ligt rond €470.000 tot €520.000. De gemiddelde woningwaarde in Reijershove is €246.000. Dat komt neer op circa €2.121 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Weerhaan 36 zich tot de wijk Reijershove?

Weerhaan 36 is een 2-onder-1-kapwoning van 116 m² in de wijk Reijershove. De buurt telt 850 woningen. Daarvan is 84% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 8.535 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Weerhaan 36?

Weerhaan 36 is een 2-onder-1-kapwoning in Reijershove, gebouwd in 1988 (38 jaar oud). Woningen uit deze bouwperiode profiteren vaak van betere isolatienormen dan eerdere perioden. De kwaliteit van kozijnen, dakbedekking en leidingwerk verdient aandacht.

Hoe groot is Weerhaan 36 vergeleken met de buurt?

Weerhaan 36 heeft 116 m² woonoppervlakte en 476 m³ inhoud. Het perceel is 242 m². Met 5 kamers is dat gemiddeld 23 m² per kamer. In Reijershove ligt de gemiddelde woningwaarde op €246.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Weerhaan 36 en wat betekent dat?

Weerhaan 36 heeft energielabel A. Geldig tot 2036-01-21. Een A-label betekent dat de woning zeer energiezuinig is, wat resulteert in lagere stookkosten en een kleinere ecologische voetafdruk. De berekende CO₂-uitstoot is 27.81 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Weerhaan 36?

Weerhaan 36 heeft 5 kamers waarvan 4 slaapkamers. De tuin is 128 m².

Hoe is de woningmarkt in Reijershove?

De wijk Reijershove in Middelburg (Zeeland) kenmerkt zich door 2.015 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €246.000, 84% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.4 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Reijershove?

Vanuit Weerhaan 36 in Reijershove bereik je: supermarkt op 0.8 km, basisschool op 0.6 km, huisarts op 0.8 km, treinstation op 2.2 km, snelwegoprit op 1.8 km.