Streetview Rentmeesterlaan 29 Middelburg

Rentmeesterlaan 29, 4336 EC Middelburg

126 m² Bouwjaar 2004 4 kamers 3 slaapkamers Label A

Rentmeesterlaan 29 is een appartement in Middelburg, gebouwd in 2004. De woning heeft een woonoppervlakte van 126 m² en 4 kamers. Het energielabel is A. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €206.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
2004
Woonoppervlakte
126 m²
Inhoud
340 m³
Kamers
4
Slaapkamers
3

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Bouwstijl Laag risico

Bouwkwaliteit vrij goed; energieprestaties beter dan vorige decennia

Volledige gebrekenscan voor Rentmeesterlaan 29

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Rentmeesterlaan 29

Energielabel

Energieklasse
A
Energiebehoefte
101.72 kWh/m²
Primaire fossiele energie
157.63 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
0%
CO₂-emissie
29.02 kg/m²
Geldig tot

Bereikbaarheid in Middelburg

Onderwijs

Basisschool

0.2 km
Dagelijks

Supermarkt

0.4 km
Gezondheid

Huisarts

0.3 km
Vervoer

Treinstation

1.7 km
Vervoer

Snelweg oprit

1.9 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.4 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

1.1 km
Gezondheid

Apotheek

0.3 km
Gezondheid

Ziekenhuis

1.2 km
Horeca

Restaurant

1.2 km
Horeca

Café

2 km
Cultuur

Bibliotheek

2 km
Cultuur

Bioscoop

7.8 km

Buurtinformatie in Middelburg

1615 Inwoners
780 Huishoudens
2.1 Gem. huishoudensgrootte
775 Woningvoorraad
€206.000 Gem. woningwaarde Magistraatwijk II
26% Koopwoningen
4.329 Inwoners per km²

Locatie van Rentmeesterlaan 29

Vergelijkbare woningen in Middelburg

Veelgestelde vragen over Rentmeesterlaan 29

Wat is de geschatte woningwaarde van Rentmeesterlaan 29?

De prijsindicatie voor Rentmeesterlaan 29 ligt rond €210.000 tot €260.000. De gemiddelde woningwaarde in Magistraatwijk II is €206.000. Dat komt neer op circa €1.635 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Rentmeesterlaan 29 zich tot de wijk Magistraatwijk II?

Rentmeesterlaan 29 is een appartement van 126 m² in de wijk Magistraatwijk II. De buurt telt 775 woningen. Daarvan is 26% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 4.329 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Rentmeesterlaan 29?

Rentmeesterlaan 29 is een appartement in Magistraatwijk II, gebouwd in 2004 (22 jaar oud). Vanaf de jaren negentig gelden strengere bouwvoorschriften voor isolatie en veiligheid. Deze woningen zijn over het algemeen energiezuiniger dan oudere bouwperioden.

Hoe groot is Rentmeesterlaan 29 vergeleken met de buurt?

Rentmeesterlaan 29 heeft 126 m² woonoppervlakte en 340 m³ inhoud. Met 4 kamers is dat gemiddeld 32 m² per kamer. In Magistraatwijk II ligt de gemiddelde woningwaarde op €206.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Rentmeesterlaan 29 en wat betekent dat?

Rentmeesterlaan 29 heeft energielabel A. Geldig tot 2031-11-09. Een A-label betekent dat de woning zeer energiezuinig is, wat resulteert in lagere stookkosten en een kleinere ecologische voetafdruk. De berekende CO₂-uitstoot is 29.02 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Rentmeesterlaan 29?

Rentmeesterlaan 29 heeft 4 kamers waarvan 3 slaapkamers.

Hoe is de woningmarkt in Magistraatwijk II?

De wijk Magistraatwijk II in Middelburg (Zeeland) kenmerkt zich door 1.615 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €206.000, 26% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.1 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Magistraatwijk II?

Vanuit Rentmeesterlaan 29 in Magistraatwijk II bereik je: supermarkt op 0.4 km, basisschool op 0.2 km, huisarts op 0.3 km, treinstation op 1.7 km, snelwegoprit op 1.9 km.