Penthouse (appartement) Johan van Reigersbergstraat 215 Middelburg

Johan van Reigersbergstraat 215, 4336 XJ Middelburg

170 m² Bouwjaar 2003 5 kamers 4 slaapkamers Label A

Johan van Reigersbergstraat 215 is een penthouse (appartement) in Middelburg, gebouwd in 2003. De woning heeft een woonoppervlakte van 170 m² en 5 kamers. Het energielabel is A. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €206.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
2003
Woonoppervlakte
170 m²
Inhoud
520 m³
Kamers
5
Slaapkamers
4
Indicatie vraagprijs
€475.000 tot €575.000
Laatst bekende transactie
Periode 2022 tot 2026
Daktype
Plat dak bedekt met bitumineuze dakbedekking
Ligging
In woonwijk en vrij uitzicht

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Bouwstijl Laag risico

Bouwkwaliteit vrij goed; energieprestaties beter dan vorige decennia

Volledige gebrekenscan voor Johan van Reigersbergstraat 215

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Johan van Reigersbergstraat 215

Energielabel

Energieklasse
A
Energiebehoefte
102.74 kWh/m²
Primaire fossiele energie
134.34 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
0%
CO₂-emissie
24.63 kg/m²
Geldig tot
Verwarming
Cv-ketel
Isolatie
Dakisolatie, dubbel glas, muurisolatie, vloerisolatie en volledig geïsoleerd

Basisschool

0.2 km
Dagelijks

Supermarkt

0.4 km
Gezondheid

Huisarts

0.3 km
Vervoer

Treinstation

1.7 km
Vervoer

Snelweg oprit

1.9 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.4 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

1.1 km
Gezondheid

Apotheek

0.3 km
Gezondheid

Ziekenhuis

1.2 km
Horeca

Restaurant

1.2 km
Horeca

Café

2 km
Cultuur

Bibliotheek

2 km
Cultuur

Bioscoop

7.8 km

Buurtinformatie in Middelburg

1615 Inwoners
780 Huishoudens
2.1 Gem. huishoudensgrootte
775 Woningvoorraad
€206.000 Gem. woningwaarde Magistraatwijk II
26% Koopwoningen
4.329 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Johan van Reigersbergstraat 215

Vergelijkbare woningen in Middelburg

Veelgestelde vragen over Johan van Reigersbergstraat 215

Wat is de geschatte woningwaarde van Johan van Reigersbergstraat 215?

De prijsindicatie voor Johan van Reigersbergstraat 215 ligt rond €475.000 tot €575.000. De gemiddelde woningwaarde in Magistraatwijk II is €206.000. Dat komt neer op circa €1.212 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Johan van Reigersbergstraat 215 zich tot de wijk Magistraatwijk II?

Johan van Reigersbergstraat 215 is een penthouse (appartement) van 170 m² in de wijk Magistraatwijk II. De buurt telt 775 woningen. Daarvan is 26% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 4.329 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Johan van Reigersbergstraat 215?

Johan van Reigersbergstraat 215 is een penthouse (appartement) in Magistraatwijk II, gebouwd in 2003 (23 jaar oud). Vanaf de jaren negentig gelden strengere bouwvoorschriften voor isolatie en veiligheid. Deze woningen zijn over het algemeen energiezuiniger dan oudere bouwperioden.

Hoe groot is Johan van Reigersbergstraat 215 vergeleken met de buurt?

Johan van Reigersbergstraat 215 heeft 170 m² woonoppervlakte en 520 m³ inhoud. Met 5 kamers is dat gemiddeld 34 m² per kamer. In Magistraatwijk II ligt de gemiddelde woningwaarde op €206.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Johan van Reigersbergstraat 215 en wat betekent dat?

Johan van Reigersbergstraat 215 heeft energielabel A. Geldig tot 2034-12-05. Een A-label betekent dat de woning zeer energiezuinig is, wat resulteert in lagere stookkosten en een kleinere ecologische voetafdruk. De berekende CO₂-uitstoot is 24.63 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Johan van Reigersbergstraat 215?

Johan van Reigersbergstraat 215 heeft 5 kamers waarvan 4 slaapkamers.

Hoe is de woningmarkt in Magistraatwijk II?

De wijk Magistraatwijk II in Middelburg (Zeeland) kenmerkt zich door 1.615 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €206.000, 26% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.1 personen.