Streetview Michaelsdreef 10 Middelburg

Michaelsdreef 10, 4335 BH Middelburg

209 m² Bouwjaar 1978

Michaelsdreef 10 is een woonhuis in Middelburg, gebouwd in 1978. De woning heeft een woonoppervlakte van 209 m² en een perceel van 1133 m². De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €264.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1978
Woonoppervlakte
209 m²
Perceeloppervlakte
1133 m²

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Gevel Gemiddeld risico

Voegwerk & gevel: voegwerk soms minder solide uitgevoerd; inspectie gevel essentieel

Volledige gebrekenscan voor Michaelsdreef 10

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Bereikbaarheid in Middelburg

Onderwijs

Basisschool

1 km
Dagelijks

Supermarkt

1 km
Gezondheid

Huisarts

1.6 km
Vervoer

Treinstation

1.8 km
Vervoer

Snelweg oprit

1 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

1 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

0.3 km
Gezondheid

Apotheek

1.5 km
Gezondheid

Ziekenhuis

1.6 km
Horeca

Restaurant

0.8 km
Horeca

Café

1.6 km
Cultuur

Bibliotheek

2 km
Cultuur

Bioscoop

7.6 km

Buurtinformatie in Middelburg

1210 Inwoners
510 Huishoudens
2.1 Gem. huishoudensgrootte
514 Woningvoorraad
€264.000 Gem. woningwaarde Breewijk
68% Koopwoningen
2.307 Inwoners per km²

Locatie van Michaelsdreef 10

Vergelijkbare woningen in Middelburg

Veelgestelde vragen over Michaelsdreef 10

Wat is de geschatte woningwaarde van Michaelsdreef 10?

De gemiddelde woningwaarde in Breewijk is €264.000. Dat komt neer op circa €1.263 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Michaelsdreef 10 zich tot de wijk Breewijk?

Michaelsdreef 10 is een woonhuis van 209 m² in de wijk Breewijk. De buurt telt 514 woningen. Daarvan is 68% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 2.307 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Michaelsdreef 10?

Michaelsdreef 10 is een woonhuis in Breewijk, gebouwd in 1978 (48 jaar oud). Woningen uit deze bouwperiode profiteren vaak van betere isolatienormen dan eerdere perioden. De kwaliteit van kozijnen, dakbedekking en leidingwerk verdient aandacht.

Hoe groot is Michaelsdreef 10 vergeleken met de buurt?

Michaelsdreef 10 heeft 209 m² woonoppervlakte. Het perceel is 1133 m². In Breewijk ligt de gemiddelde woningwaarde op €264.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Hoe is de woningmarkt in Breewijk?

De wijk Breewijk in Middelburg (Zeeland) kenmerkt zich door 1.210 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €264.000, 68% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.1 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Breewijk?

Vanuit Michaelsdreef 10 in Breewijk bereik je: supermarkt op 1 km, basisschool op 1 km, huisarts op 1.6 km, treinstation op 1.8 km, snelwegoprit op 1 km.

Welke zorg- en onderwijsvoorzieningen zijn er bij Breewijk?

Zorg en onderwijs in de buurt van Michaelsdreef 10: ziekenhuis op 1.6 km, apotheek op 1.5 km, kinderdagverblijf op 1 km, middelbare school op 0.3 km.

Wat zijn de recreatiemogelijkheden bij Breewijk?

Recreatie nabij Breewijk: restaurant (0.8 km), cafe (1.6 km).

Wat zit er in een woningrapport voor Michaelsdreef 10?

Een woningrapport voor Michaelsdreef 10 bevat de geschatte marktwaarde op basis van minimaal 15 vergelijkbare verkopen in en rond Breewijk. Inclusief een gebrekenscan afgestemd op bouwjaar 1978, veiligheidsscan van de buurt, en een compleet overzicht van energieprestaties en woningkenmerken.