Vrijstaande woning Breeweg 73 Middelburg

Breeweg 73, 4335 SK Middelburg

234 m² Bouwjaar 1977 8 kamers 6 slaapkamers Label C

Breeweg 73 is een vrijstaande woning in Middelburg, gebouwd in 1977. De woning heeft een woonoppervlakte van 234 m², een perceel van 6160 m² en 8 kamers. Het energielabel is C. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €264.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1977
Woonoppervlakte
234 m²
Perceeloppervlakte
6160 m²
Inhoud
1131 m³
Kamers
8
Slaapkamers
6
Indicatie vraagprijs
€1.285.000 tot €1.535.000
Laatst bekende transactie
Periode 2025 tot 2028
Daktype
Zadeldak bedekt met pannen
Ligging
Aan rustige weg en beschutte ligging

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Gevel Gemiddeld risico

Voegwerk & gevel: voegwerk soms minder solide uitgevoerd; inspectie gevel essentieel

Volledige gebrekenscan voor Breeweg 73

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Breeweg 73

Energielabel

Energieklasse
C
Geldig tot
Verwarming
Heteluchtverwarming en open haard
Isolatie
Dakisolatie, dubbel glas, muurisolatie en vloerisolatie

Garagecapaciteit
2 auto(s)

Bereikbaarheid in Middelburg

Onderwijs

Basisschool

1 km
Dagelijks

Supermarkt

1 km
Gezondheid

Huisarts

1.6 km
Vervoer

Treinstation

1.8 km
Vervoer

Snelweg oprit

1 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

1 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

0.3 km
Gezondheid

Apotheek

1.5 km
Gezondheid

Ziekenhuis

1.6 km
Horeca

Restaurant

0.8 km
Horeca

Café

1.6 km
Cultuur

Bibliotheek

2 km
Cultuur

Bioscoop

7.6 km

Buurtinformatie in Middelburg

1210 Inwoners
510 Huishoudens
2.1 Gem. huishoudensgrootte
514 Woningvoorraad
€264.000 Gem. woningwaarde Breewijk
68% Koopwoningen
2.307 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Breeweg 73

Vergelijkbare woningen in Middelburg

Veelgestelde vragen over Breeweg 73

Wat is de geschatte woningwaarde van Breeweg 73?

De prijsindicatie voor Breeweg 73 ligt rond €1.285.000 tot €1.535.000. De gemiddelde woningwaarde in Breewijk is €264.000. Dat komt neer op circa €1.128 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Breeweg 73 zich tot de wijk Breewijk?

Breeweg 73 is een vrijstaande woning van 234 m² in de wijk Breewijk. De buurt telt 514 woningen. Daarvan is 68% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 2.307 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Breeweg 73?

Breeweg 73 is een vrijstaande woning in Breewijk, gebouwd in 1977 (49 jaar oud). Woningen uit deze bouwperiode profiteren vaak van betere isolatienormen dan eerdere perioden. De kwaliteit van kozijnen, dakbedekking en leidingwerk verdient aandacht.

Hoe groot is Breeweg 73 vergeleken met de buurt?

Breeweg 73 heeft 234 m² woonoppervlakte en 1131 m³ inhoud. Het perceel is 6160 m². Met 8 kamers is dat gemiddeld 29 m² per kamer. In Breewijk ligt de gemiddelde woningwaarde op €264.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Breeweg 73 en wat betekent dat?

Breeweg 73 heeft energielabel C. Geldig tot 2030-10-30. Een C-label is gemiddeld voor de Nederlandse woningmarkt. Verbeteringen zoals vloer- of dakisolatie kunnen het label verhogen. De berekende CO₂-uitstoot is 0 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Breeweg 73?

Breeweg 73 heeft 8 kamers waarvan 6 slaapkamers. Er is een tuin aanwezig.

Hoe is de woningmarkt in Breewijk?

De wijk Breewijk in Middelburg (Zeeland) kenmerkt zich door 1.210 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €264.000, 68% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.1 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Breewijk?

Vanuit Breeweg 73 in Breewijk bereik je: supermarkt op 1 km, basisschool op 1 km, huisarts op 1.6 km, treinstation op 1.8 km, snelwegoprit op 1 km.