Streetview Seisweg 29 Middelburg

Seisweg 29, 4334 AD Middelburg

303 m² Bouwjaar 1903 8 kamers 4 slaapkamers Label A+

Seisweg 29 is een woonhuis in Middelburg, gebouwd in 1903. De woning heeft een woonoppervlakte van 303 m², een perceel van 616 m² en 8 kamers. Het energielabel is A+. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €235.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1903
Woonoppervlakte
303 m²
Perceeloppervlakte
616 m²
Inhoud
1216 m³
Kamers
8
Slaapkamers
4

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Fundering Hoog risico

Fundering: oudere funderingen kunnen hout of palen bevatten; kosten bij herstel groot

Volledige gebrekenscan voor Seisweg 29

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Seisweg 29

Energielabel

Energieklasse
A+
Energiebehoefte
106.23 kWh/m²
Primaire fossiele energie
86.73 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
48.1%
CO₂-emissie
15.99 kg/m²
Geldig tot

Bereikbaarheid in Middelburg

Onderwijs

Basisschool

0.5 km
Dagelijks

Supermarkt

0.5 km
Gezondheid

Huisarts

1.5 km
Vervoer

Treinstation

2.1 km
Vervoer

Snelweg oprit

1.4 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.5 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

0.5 km
Gezondheid

Apotheek

1.7 km
Gezondheid

Ziekenhuis

1.7 km
Horeca

Restaurant

0.9 km
Horeca

Café

1.2 km
Cultuur

Bibliotheek

1.9 km
Cultuur

Bioscoop

8.3 km

Buurtinformatie in Middelburg

1740 Inwoners
825 Huishoudens
2.0 Gem. huishoudensgrootte
866 Woningvoorraad
€235.000 Gem. woningwaarde Griffioen I
58% Koopwoningen
4.505 Inwoners per km²

Locatie van Seisweg 29

Vergelijkbare woningen in Middelburg

Veelgestelde vragen over Seisweg 29

Wat is de geschatte woningwaarde van Seisweg 29?

De gemiddelde woningwaarde in Griffioen I is €235.000. Dat komt neer op circa €776 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Seisweg 29 zich tot de wijk Griffioen I?

Seisweg 29 is een woonhuis van 303 m² in de wijk Griffioen I. De buurt telt 866 woningen. Daarvan is 58% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 4.505 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Seisweg 29?

Seisweg 29 is een woonhuis in Griffioen I, gebouwd in 1903 (123 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.

Hoe groot is Seisweg 29 vergeleken met de buurt?

Seisweg 29 heeft 303 m² woonoppervlakte en 1216 m³ inhoud. Het perceel is 616 m². Met 8 kamers is dat gemiddeld 38 m² per kamer. In Griffioen I ligt de gemiddelde woningwaarde op €235.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Seisweg 29 en wat betekent dat?

Seisweg 29 heeft energielabel A+. Geldig tot 2034-09-11. Een A-label betekent dat de woning zeer energiezuinig is, wat resulteert in lagere stookkosten en een kleinere ecologische voetafdruk. De berekende CO₂-uitstoot is 15.99 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Seisweg 29?

Seisweg 29 heeft 8 kamers waarvan 4 slaapkamers.

Hoe is de woningmarkt in Griffioen I?

De wijk Griffioen I in Middelburg (Zeeland) kenmerkt zich door 1.740 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €235.000, 58% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.0 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Griffioen I?

Vanuit Seisweg 29 in Griffioen I bereik je: supermarkt op 0.5 km, basisschool op 0.5 km, huisarts op 1.5 km, treinstation op 2.1 km, snelwegoprit op 1.4 km.