Vrijstaande woning Elzenlaan 17 Middelburg

Elzenlaan 17, 4334 BW Middelburg

179 m² Bouwjaar 1960 6 kamers 3 slaapkamers Label C

Elzenlaan 17 is een vrijstaande woning in Middelburg, gebouwd in 1960. De woning heeft een woonoppervlakte van 179 m², een perceel van 1024 m² en 6 kamers. Het energielabel is C. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €235.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1960
Woonoppervlakte
179 m²
Perceeloppervlakte
1024 m²
Inhoud
766 m³
Kamers
6
Slaapkamers
3
Indicatie vraagprijs
€750.000 tot €850.000
Daktype
Plat dak bedekt met bitumineuze dakbedekking
Ligging
Aan rustige weg, aan water, beschutte ligging, in woonwijk en vrij uitzicht

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Bouwstijl Gemiddeld risico

Hogere opbouw woningbouw; soms complexere bouwmethodes

Volledige gebrekenscan voor Elzenlaan 17

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Elzenlaan 17

Energielabel

Energieklasse
C
Energiebehoefte
197.38 kWh/m²
Primaire fossiele energie
249.47 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
7.1%
CO₂-emissie
45.28 kg/m²

Garagecapaciteit
1 auto(s)

Bereikbaarheid in Middelburg

Onderwijs

Basisschool

0.5 km
Dagelijks

Supermarkt

0.5 km
Gezondheid

Huisarts

1.5 km
Vervoer

Treinstation

2.1 km
Vervoer

Snelweg oprit

1.4 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.5 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

0.5 km
Gezondheid

Apotheek

1.7 km
Gezondheid

Ziekenhuis

1.7 km
Horeca

Restaurant

0.9 km
Horeca

Café

1.2 km
Cultuur

Bibliotheek

1.9 km
Cultuur

Bioscoop

8.3 km

Buurtinformatie in Middelburg

1740 Inwoners
825 Huishoudens
2.0 Gem. huishoudensgrootte
866 Woningvoorraad
€235.000 Gem. woningwaarde Griffioen I
58% Koopwoningen
4.505 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Elzenlaan 17

Vergelijkbare woningen in Middelburg

Veelgestelde vragen over Elzenlaan 17

Wat is de geschatte woningwaarde van Elzenlaan 17?

De prijsindicatie voor Elzenlaan 17 ligt rond €750.000 tot €850.000. De gemiddelde woningwaarde in Griffioen I is €235.000. Dat komt neer op circa €1.313 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Elzenlaan 17 zich tot de wijk Griffioen I?

Elzenlaan 17 is een vrijstaande woning van 179 m² in de wijk Griffioen I. De buurt telt 866 woningen. Daarvan is 58% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 4.505 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Elzenlaan 17?

Elzenlaan 17 is een vrijstaande woning in Griffioen I, gebouwd in 1960 (66 jaar oud). Woningen uit de naoorlogse periode zijn doorgaans ruim opgezet met functionele indelingen. Aandachtspunten zijn isolatie en eventuele asbesthoudende materialen.

Hoe groot is Elzenlaan 17 vergeleken met de buurt?

Elzenlaan 17 heeft 179 m² woonoppervlakte en 766 m³ inhoud. Het perceel is 1024 m². Met 6 kamers is dat gemiddeld 30 m² per kamer. In Griffioen I ligt de gemiddelde woningwaarde op €235.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Elzenlaan 17 en wat betekent dat?

Elzenlaan 17 heeft energielabel C. Geldig tot 2035-08-14. Een C-label is gemiddeld voor de Nederlandse woningmarkt. Verbeteringen zoals vloer- of dakisolatie kunnen het label verhogen. De berekende CO₂-uitstoot is 45.28 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Elzenlaan 17?

Elzenlaan 17 heeft 6 kamers waarvan 3 slaapkamers. Er is een tuin aanwezig.

Hoe is de woningmarkt in Griffioen I?

De wijk Griffioen I in Middelburg (Zeeland) kenmerkt zich door 1.740 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €235.000, 58% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.0 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Griffioen I?

Vanuit Elzenlaan 17 in Griffioen I bereik je: supermarkt op 0.5 km, basisschool op 0.5 km, huisarts op 1.5 km, treinstation op 2.1 km, snelwegoprit op 1.4 km.