Eengezinswoning, tussenwoning Veerseweg 10 Middelburg

Veerseweg 10, 4332 BG Middelburg

67 m² Bouwjaar 1910 2 kamers 1 slaapkamers Label C

Veerseweg 10 is een eengezinswoning, tussenwoning in Middelburg, gebouwd in 1910. De woning heeft een woonoppervlakte van 67 m², een perceel van 61 m² en 2 kamers. Het energielabel is C. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €223.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1910
Woonoppervlakte
67 m²
Perceeloppervlakte
61 m²
Inhoud
222 m³
Kamers
2
Slaapkamers
1
Indicatie vraagprijs
€240.000 tot €290.000
Laatst bekende transactie
Periode 2023 tot 2026
Daktype
Zadeldak bedekt met pannen
Ligging
Aan drukke weg, aan park en aan water

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Isolatie Gemiddeld risico

Spouwmuur-situatie: veel woningen kregen spouwmuur; check of deze geïsoleerd is

Volledige gebrekenscan voor Veerseweg 10

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Veerseweg 10

Energielabel

Energieklasse
C
Energiebehoefte
157.48 kWh/m²
Primaire fossiele energie
246.48 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
0%
CO₂-emissie
45.43 kg/m²
Geldig tot
Verwarming
Cv-ketel
Isolatie
Gedeeltelijk dubbel glas en volledig geïsoleerd

Basisschool

1.2 km
Dagelijks

Supermarkt

0.5 km
Gezondheid

Huisarts

0.5 km
Vervoer

Treinstation

1.8 km
Vervoer

Snelweg oprit

0.7 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.4 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

1.2 km
Gezondheid

Apotheek

0.5 km
Gezondheid

Ziekenhuis

2 km
Horeca

Restaurant

0.4 km
Horeca

Café

1.3 km
Cultuur

Bibliotheek

1.6 km
Cultuur

Bioscoop

9.3 km

Buurtinformatie in Middelburg

1865 Inwoners
1020 Huishoudens
1.8 Gem. huishoudensgrootte
1049 Woningvoorraad
€223.000 Gem. woningwaarde Nieuw Middelburg
50% Koopwoningen
5.333 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Veerseweg 10

Vergelijkbare woningen in Middelburg

Veelgestelde vragen over Veerseweg 10

Wat is de geschatte woningwaarde van Veerseweg 10?

De prijsindicatie voor Veerseweg 10 ligt rond €240.000 tot €290.000. De gemiddelde woningwaarde in Nieuw Middelburg is €223.000. Dat komt neer op circa €3.328 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Veerseweg 10 zich tot de wijk Nieuw Middelburg?

Veerseweg 10 is een eengezinswoning, tussenwoning van 67 m² in de wijk Nieuw Middelburg. De buurt telt 1.049 woningen. Daarvan is 50% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 5.333 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Veerseweg 10?

Veerseweg 10 is een eengezinswoning, tussenwoning in Nieuw Middelburg, gebouwd in 1910 (116 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.

Hoe groot is Veerseweg 10 vergeleken met de buurt?

Veerseweg 10 heeft 67 m² woonoppervlakte en 222 m³ inhoud. Het perceel is 61 m². Met 2 kamers is dat gemiddeld 34 m² per kamer. In Nieuw Middelburg ligt de gemiddelde woningwaarde op €223.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Veerseweg 10 en wat betekent dat?

Veerseweg 10 heeft energielabel C. Geldig tot 2035-06-16. Een C-label is gemiddeld voor de Nederlandse woningmarkt. Verbeteringen zoals vloer- of dakisolatie kunnen het label verhogen. De berekende CO₂-uitstoot is 45.43 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Veerseweg 10?

Veerseweg 10 heeft 2 kamers waarvan 1 slaapkamers.

Hoe is de woningmarkt in Nieuw Middelburg?

De wijk Nieuw Middelburg in Middelburg (Zeeland) kenmerkt zich door 1.865 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €223.000, 50% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.8 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Nieuw Middelburg?

Vanuit Veerseweg 10 in Nieuw Middelburg bereik je: supermarkt op 0.5 km, basisschool op 1.2 km, huisarts op 0.5 km, treinstation op 1.8 km, snelwegoprit op 0.7 km.