Verspringende woning Veerseweg 9 Middelburg

Veerseweg 9, 4332 BA Middelburg

77 m² Bouwjaar 1910 3 kamers 2 slaapkamers Label E

Veerseweg 9 is een verspringende woning in Middelburg, gebouwd in 1910. De woning heeft een woonoppervlakte van 77 m², een perceel van 74 m² en 3 kamers. Het energielabel is E. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €223.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1910
Woonoppervlakte
77 m²
Perceeloppervlakte
74 m²
Inhoud
275 m³
Kamers
3
Slaapkamers
2
Badkamers
1
Indicatie vraagprijs
€220.000 tot €270.000
Laatst bekende transactie
Periode 2022 tot 2025
Ligging
in_residential_district

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Isolatie Gemiddeld risico

Spouwmuur-situatie: veel woningen kregen spouwmuur; check of deze geïsoleerd is

Volledige gebrekenscan voor Veerseweg 9

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Veerseweg 9

Energielabel

Energieklasse
E
Geldig tot

Bereikbaarheid in Middelburg

Onderwijs

Basisschool

1.2 km
Dagelijks

Supermarkt

0.5 km
Gezondheid

Huisarts

0.5 km
Vervoer

Treinstation

1.8 km
Vervoer

Snelweg oprit

0.7 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.4 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

1.2 km
Gezondheid

Apotheek

0.5 km
Gezondheid

Ziekenhuis

2 km
Horeca

Restaurant

0.4 km
Horeca

Café

1.3 km
Cultuur

Bibliotheek

1.6 km
Cultuur

Bioscoop

9.3 km

Buurtinformatie in Middelburg

1865 Inwoners
1020 Huishoudens
1.8 Gem. huishoudensgrootte
1049 Woningvoorraad
€223.000 Gem. woningwaarde Nieuw Middelburg
50% Koopwoningen
5.333 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Veerseweg 9

Vergelijkbare woningen in Middelburg

Veelgestelde vragen over Veerseweg 9

Wat is de geschatte woningwaarde van Veerseweg 9?

De prijsindicatie voor Veerseweg 9 ligt rond €220.000 tot €270.000. De gemiddelde woningwaarde in Nieuw Middelburg is €223.000. Dat komt neer op circa €2.896 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Veerseweg 9 zich tot de wijk Nieuw Middelburg?

Veerseweg 9 is een verspringende woning van 77 m² in de wijk Nieuw Middelburg. De buurt telt 1.049 woningen. Daarvan is 50% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 5.333 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Veerseweg 9?

Veerseweg 9 is een verspringende woning in Nieuw Middelburg, gebouwd in 1910 (116 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.

Hoe groot is Veerseweg 9 vergeleken met de buurt?

Veerseweg 9 heeft 77 m² woonoppervlakte en 275 m³ inhoud. Het perceel is 74 m². Met 3 kamers is dat gemiddeld 26 m² per kamer. In Nieuw Middelburg ligt de gemiddelde woningwaarde op €223.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Veerseweg 9 en wat betekent dat?

Veerseweg 9 heeft energielabel E. Geldig tot 2028-05-18. Een E-label geeft aan dat er aanzienlijke verbetermogelijkheden zijn. Denk aan spouwmuurisolatie, dakisolatie of een warmtepomp. De berekende CO₂-uitstoot is 0 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Veerseweg 9?

Veerseweg 9 heeft 3 kamers waarvan 2 slaapkamers. Er is 1 badkamer.

Hoe is de woningmarkt in Nieuw Middelburg?

De wijk Nieuw Middelburg in Middelburg (Zeeland) kenmerkt zich door 1.865 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €223.000, 50% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.8 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Nieuw Middelburg?

Vanuit Veerseweg 9 in Nieuw Middelburg bereik je: supermarkt op 0.5 km, basisschool op 1.2 km, huisarts op 0.5 km, treinstation op 1.8 km, snelwegoprit op 0.7 km.