Streetview Bronckweg 500 Maastricht

Bronckweg 500, 6228 XV Maastricht

379 m² Bouwjaar 1987

Bronckweg 500 is een woonhuis in Maastricht, gebouwd in 1987. De woning heeft een woonoppervlakte van 379 m² en een perceel van 1659 m². De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €574.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1987
Woonoppervlakte
379 m²
Perceeloppervlakte
1659 m²

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Constructie Hoog risico

Prefab vloeren nog steeds gebruikt (kwaaitaal/manta) risico betonrot aanwezig

Volledige gebrekenscan voor Bronckweg 500

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Bereikbaarheid in Maastricht

Onderwijs

Basisschool

1.1 km
Dagelijks

Supermarkt

0.6 km
Gezondheid

Huisarts

0.8 km
Vervoer

Treinstation

1.4 km
Vervoer

Snelweg oprit

1.2 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.8 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

1.5 km
Gezondheid

Apotheek

0.8 km
Gezondheid

Ziekenhuis

1.8 km
Horeca

Restaurant

1 km
Horeca

Café

0.9 km
Cultuur

Bibliotheek

1.7 km
Cultuur

Bioscoop

5.2 km

Buurtinformatie in Maastricht

1085 Inwoners
440 Huishoudens
2.3 Gem. huishoudensgrootte
420 Woningvoorraad
€574.000 Gem. woningwaarde Vroendaal
72% Koopwoningen
571 Inwoners per km²

Locatie van Bronckweg 500

Vergelijkbare woningen in Maastricht

Veelgestelde vragen over Bronckweg 500

Wat is de geschatte woningwaarde van Bronckweg 500?

De gemiddelde woningwaarde in Vroendaal is €574.000. Dat komt neer op circa €1.515 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Bronckweg 500 zich tot de wijk Vroendaal?

Bronckweg 500 is een woonhuis van 379 m² in de wijk Vroendaal. De buurt telt 420 woningen. Daarvan is 72% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 571 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Bronckweg 500?

Bronckweg 500 is een woonhuis in Vroendaal, gebouwd in 1987 (39 jaar oud). Woningen uit deze bouwperiode profiteren vaak van betere isolatienormen dan eerdere perioden. De kwaliteit van kozijnen, dakbedekking en leidingwerk verdient aandacht.

Hoe groot is Bronckweg 500 vergeleken met de buurt?

Bronckweg 500 heeft 379 m² woonoppervlakte. Het perceel is 1659 m². In Vroendaal ligt de gemiddelde woningwaarde op €574.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Hoe is de woningmarkt in Vroendaal?

De wijk Vroendaal in Maastricht (Limburg) kenmerkt zich door 1.085 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €574.000, 72% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.3 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Vroendaal?

Vanuit Bronckweg 500 in Vroendaal bereik je: supermarkt op 0.6 km, basisschool op 1.1 km, huisarts op 0.8 km, treinstation op 1.4 km, snelwegoprit op 1.2 km.

Welke zorg- en onderwijsvoorzieningen zijn er bij Vroendaal?

Zorg en onderwijs in de buurt van Bronckweg 500: ziekenhuis op 1.8 km, apotheek op 0.8 km, kinderdagverblijf op 0.8 km, middelbare school op 1.5 km.

Wat zijn de recreatiemogelijkheden bij Vroendaal?

Recreatie nabij Vroendaal: restaurant (1 km), cafe (0.9 km).

Wat zit er in een woningrapport voor Bronckweg 500?

Een woningrapport voor Bronckweg 500 bevat de geschatte marktwaarde op basis van minimaal 15 vergelijkbare verkopen in en rond Vroendaal. Inclusief een gebrekenscan afgestemd op bouwjaar 1987, veiligheidsscan van de buurt, en een compleet overzicht van energieprestaties en woningkenmerken.