Woningdetails
- Type
- woonhuis
- Bouwjaar
- 2001
- Woonoppervlakte
- 344 m²
- Perceeloppervlakte
- 659 m²
Savelsbosch 16 is een woonhuis in Maastricht, gebouwd in 2001. De woning heeft een woonoppervlakte van 344 m² en een perceel van 659 m². De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €574.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.
Ontdek de waarde
Bestel een compleet rapport
Voorbeeld uit onze gebrekendatabase
Volledige gebrekenscan voor Savelsbosch 16
Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.
Rond de 2 minuten · direct per e-mail
Basisschool
1.1 kmSupermarkt
0.6 kmHuisarts
0.8 kmTreinstation
1.4 kmSnelweg oprit
1.2 kmKinderdagverblijf
0.8 kmMiddelbare school
1.5 kmApotheek
0.8 kmZiekenhuis
1.8 kmRestaurant
1 kmCafé
0.9 kmBibliotheek
1.7 kmBioscoop
5.2 kmDe gemiddelde woningwaarde in Vroendaal is €574.000. Dat komt neer op circa €1.669 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.
Rapport aanvragenSavelsbosch 16 is een woonhuis van 344 m² in de wijk Vroendaal. De buurt telt 420 woningen. Daarvan is 72% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 571 inwoners per km².
Savelsbosch 16 is een woonhuis in Vroendaal, gebouwd in 2001 (25 jaar oud). Vanaf de jaren negentig gelden strengere bouwvoorschriften voor isolatie en veiligheid. Deze woningen zijn over het algemeen energiezuiniger dan oudere bouwperioden.
Savelsbosch 16 heeft 344 m² woonoppervlakte. Het perceel is 659 m². In Vroendaal ligt de gemiddelde woningwaarde op €574.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.
De wijk Vroendaal in Maastricht (Limburg) kenmerkt zich door 1.085 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €574.000, 72% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.3 personen.
Vanuit Savelsbosch 16 in Vroendaal bereik je: supermarkt op 0.6 km, basisschool op 1.1 km, huisarts op 0.8 km, treinstation op 1.4 km, snelwegoprit op 1.2 km.
Zorg en onderwijs in de buurt van Savelsbosch 16: ziekenhuis op 1.8 km, apotheek op 0.8 km, kinderdagverblijf op 0.8 km, middelbare school op 1.5 km.
Recreatie nabij Vroendaal: restaurant (1 km), cafe (0.9 km).
Een woningrapport voor Savelsbosch 16 bevat de geschatte marktwaarde op basis van minimaal 15 vergelijkbare verkopen in en rond Vroendaal. Inclusief een gebrekenscan afgestemd op bouwjaar 2001, veiligheidsscan van de buurt, en een compleet overzicht van energieprestaties en woningkenmerken.