Streetview Kortenbosch 4 Maastricht

Kortenbosch 4, 6228 SX Maastricht

209 m² Bouwjaar 2016 7 kamers

Kortenbosch 4 is een woonhuis in Maastricht, gebouwd in 2016. De woning heeft een woonoppervlakte van 209 m², een perceel van 285 m² en 7 kamers. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €574.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
2016
Woonoppervlakte
209 m²
Perceeloppervlakte
285 m²
Inhoud
820 m³
Kamers
7

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Onderhoud Laag risico

Periodiek onderhoud: moderne woningen hebben lage onderhoudsdruk

Volledige gebrekenscan voor Kortenbosch 4

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Bereikbaarheid in Maastricht

Onderwijs

Basisschool

1.1 km
Dagelijks

Supermarkt

0.6 km
Gezondheid

Huisarts

0.8 km
Vervoer

Treinstation

1.4 km
Vervoer

Snelweg oprit

1.2 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.8 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

1.5 km
Gezondheid

Apotheek

0.8 km
Gezondheid

Ziekenhuis

1.8 km
Horeca

Restaurant

1 km
Horeca

Café

0.9 km
Cultuur

Bibliotheek

1.7 km
Cultuur

Bioscoop

5.2 km

Buurtinformatie in Maastricht

1085 Inwoners
440 Huishoudens
2.3 Gem. huishoudensgrootte
420 Woningvoorraad
€574.000 Gem. woningwaarde Vroendaal
72% Koopwoningen
571 Inwoners per km²

Locatie van Kortenbosch 4

Vergelijkbare woningen in Maastricht

Veelgestelde vragen over Kortenbosch 4

Wat is de geschatte woningwaarde van Kortenbosch 4?

De prijsindicatie voor Kortenbosch 4 ligt rond €470.000 tot €520.000. De gemiddelde woningwaarde in Vroendaal is €574.000. Dat komt neer op circa €2.746 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Kortenbosch 4 zich tot de wijk Vroendaal?

Kortenbosch 4 is een woonhuis van 209 m² in de wijk Vroendaal. De buurt telt 420 woningen. Daarvan is 72% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 571 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Kortenbosch 4?

Kortenbosch 4 is een woonhuis in Vroendaal, gebouwd in 2016 (10 jaar oud). Recente nieuwbouw voldoet aan hoge eisen voor isolatie, ventilatie en duurzaamheid. De onderhoudskosten zijn doorgaans lager dan bij oudere woningen.

Hoe groot is Kortenbosch 4 vergeleken met de buurt?

Kortenbosch 4 heeft 209 m² woonoppervlakte en 820 m³ inhoud. Het perceel is 285 m². Met 7 kamers is dat gemiddeld 30 m² per kamer. In Vroendaal ligt de gemiddelde woningwaarde op €574.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Hoe is de indeling van Kortenbosch 4?

Kortenbosch 4 heeft 7 kamers.

Hoe is de woningmarkt in Vroendaal?

De wijk Vroendaal in Maastricht (Limburg) kenmerkt zich door 1.085 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €574.000, 72% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.3 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Vroendaal?

Vanuit Kortenbosch 4 in Vroendaal bereik je: supermarkt op 0.6 km, basisschool op 1.1 km, huisarts op 0.8 km, treinstation op 1.4 km, snelwegoprit op 1.2 km.

Welke zorg- en onderwijsvoorzieningen zijn er bij Vroendaal?

Zorg en onderwijs in de buurt van Kortenbosch 4: ziekenhuis op 1.8 km, apotheek op 0.8 km, kinderdagverblijf op 0.8 km, middelbare school op 1.5 km.

Wat zijn de recreatiemogelijkheden bij Vroendaal?

Recreatie nabij Vroendaal: restaurant (1 km), cafe (0.9 km).