Streetview Onderstebosch 22 Maastricht

Onderstebosch 22, 6228 SC Maastricht

297 m² Bouwjaar 2006 Label A

Onderstebosch 22 is een woonhuis in Maastricht, gebouwd in 2006. De woning heeft een woonoppervlakte van 297 m² en een perceel van 385 m². Het energielabel is A. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €574.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
2006
Woonoppervlakte
297 m²
Perceeloppervlakte
385 m²

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Bouwstijl Laag risico

Bouwkwaliteit vrij goed; energieprestaties beter dan vorige decennia

Volledige gebrekenscan voor Onderstebosch 22

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Onderstebosch 22

Energielabel

Energieklasse
A
Geldig tot

Bereikbaarheid in Maastricht

Onderwijs

Basisschool

1.1 km
Dagelijks

Supermarkt

0.6 km
Gezondheid

Huisarts

0.8 km
Vervoer

Treinstation

1.4 km
Vervoer

Snelweg oprit

1.2 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.8 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

1.5 km
Gezondheid

Apotheek

0.8 km
Gezondheid

Ziekenhuis

1.8 km
Horeca

Restaurant

1 km
Horeca

Café

0.9 km
Cultuur

Bibliotheek

1.7 km
Cultuur

Bioscoop

5.2 km

Buurtinformatie in Maastricht

1085 Inwoners
440 Huishoudens
2.3 Gem. huishoudensgrootte
420 Woningvoorraad
€574.000 Gem. woningwaarde Vroendaal
72% Koopwoningen
571 Inwoners per km²

Locatie van Onderstebosch 22

Vergelijkbare woningen in Maastricht

Veelgestelde vragen over Onderstebosch 22

Wat is de geschatte woningwaarde van Onderstebosch 22?

De gemiddelde woningwaarde in Vroendaal is €574.000. Dat komt neer op circa €1.933 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Onderstebosch 22 zich tot de wijk Vroendaal?

Onderstebosch 22 is een woonhuis van 297 m² in de wijk Vroendaal. De buurt telt 420 woningen. Daarvan is 72% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 571 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Onderstebosch 22?

Onderstebosch 22 is een woonhuis in Vroendaal, gebouwd in 2006 (20 jaar oud). Recente nieuwbouw voldoet aan hoge eisen voor isolatie, ventilatie en duurzaamheid. De onderhoudskosten zijn doorgaans lager dan bij oudere woningen.

Hoe groot is Onderstebosch 22 vergeleken met de buurt?

Onderstebosch 22 heeft 297 m² woonoppervlakte. Het perceel is 385 m². In Vroendaal ligt de gemiddelde woningwaarde op €574.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Onderstebosch 22 en wat betekent dat?

Onderstebosch 22 heeft energielabel A. Geldig tot 2030-06-29. Een A-label betekent dat de woning zeer energiezuinig is, wat resulteert in lagere stookkosten en een kleinere ecologische voetafdruk. De berekende CO₂-uitstoot is 0 kg/jaar.

Hoe is de woningmarkt in Vroendaal?

De wijk Vroendaal in Maastricht (Limburg) kenmerkt zich door 1.085 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €574.000, 72% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.3 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Vroendaal?

Vanuit Onderstebosch 22 in Vroendaal bereik je: supermarkt op 0.6 km, basisschool op 1.1 km, huisarts op 0.8 km, treinstation op 1.4 km, snelwegoprit op 1.2 km.

Welke zorg- en onderwijsvoorzieningen zijn er bij Vroendaal?

Zorg en onderwijs in de buurt van Onderstebosch 22: ziekenhuis op 1.8 km, apotheek op 0.8 km, kinderdagverblijf op 0.8 km, middelbare school op 1.5 km.