Woningdetails
- Type
- woonhuis
- Bouwjaar
- 1984
- Woonoppervlakte
- 419 m²
- Perceeloppervlakte
- 487 m²
Holdaal 24 is een woonhuis in Maastricht, gebouwd in 1984. De woning heeft een woonoppervlakte van 419 m² en een perceel van 487 m². Het energielabel is C. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €247.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.
Ontdek de waarde
Bestel een compleet rapport
Voorbeeld uit onze gebrekendatabase
Volledige gebrekenscan voor Holdaal 24
Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.
Rond de 2 minuten · direct per e-mail
Basisschool
0.7 kmSupermarkt
0.6 kmHuisarts
0.6 kmTreinstation
2.1 kmSnelweg oprit
1 kmKinderdagverblijf
0.6 kmMiddelbare school
2.4 kmApotheek
0.9 kmZiekenhuis
1.9 kmRestaurant
1.1 kmCafé
0.7 kmBibliotheek
2.7 kmBioscoop
5.8 kmDe gemiddelde woningwaarde in De Heeg is €247.000. Dat komt neer op circa €589 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.
Rapport aanvragenHoldaal 24 is een woonhuis van 419 m² in de wijk De Heeg. De buurt telt 2.990 woningen. Daarvan is 52% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 4.144 inwoners per km².
Holdaal 24 is een woonhuis in De Heeg, gebouwd in 1984 (42 jaar oud). Woningen uit deze bouwperiode profiteren vaak van betere isolatienormen dan eerdere perioden. De kwaliteit van kozijnen, dakbedekking en leidingwerk verdient aandacht.
Holdaal 24 heeft 419 m² woonoppervlakte. Het perceel is 487 m². In De Heeg ligt de gemiddelde woningwaarde op €247.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.
Holdaal 24 heeft energielabel C. Geldig tot 2030-06-18. Een C-label is gemiddeld voor de Nederlandse woningmarkt. Verbeteringen zoals vloer- of dakisolatie kunnen het label verhogen. De berekende CO₂-uitstoot is 0 kg/jaar.
De wijk De Heeg in Maastricht (Limburg) kenmerkt zich door 5.855 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €247.000, 52% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.9 personen.
Vanuit Holdaal 24 in De Heeg bereik je: supermarkt op 0.6 km, basisschool op 0.7 km, huisarts op 0.6 km, treinstation op 2.1 km, snelwegoprit op 1 km.
Zorg en onderwijs in de buurt van Holdaal 24: ziekenhuis op 1.9 km, apotheek op 0.9 km, kinderdagverblijf op 0.6 km, middelbare school op 2.4 km.
Recreatie nabij De Heeg: restaurant (1.1 km), cafe (0.7 km).
Een woningrapport voor Holdaal 24 bevat de geschatte marktwaarde op basis van minimaal 15 vergelijkbare verkopen in en rond De Heeg. Inclusief een gebrekenscan afgestemd op bouwjaar 1984, veiligheidsscan van de buurt, en een compleet overzicht van energieprestaties en woningkenmerken.