Woningdetails
- Type
- woonhuis
- Bouwjaar
- 1993
- Woonoppervlakte
- 347 m²
- Perceeloppervlakte
- 897 m²
Oude Molenweg 39 is een woonhuis in Maastricht, gebouwd in 1993. De woning heeft een woonoppervlakte van 347 m² en een perceel van 897 m². Het energielabel is A. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €278.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.
Ontdek de waarde
Bestel een compleet rapport
Voorbeeld uit onze gebrekendatabase
Volledige gebrekenscan voor Oude Molenweg 39
Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.
Rond de 2 minuten · direct per e-mail
Basisschool
0.6 kmSupermarkt
0.7 kmHuisarts
0.7 kmTreinstation
1.2 kmSnelweg oprit
0.9 kmKinderdagverblijf
0.4 kmMiddelbare school
0.8 kmApotheek
0.6 kmZiekenhuis
1.4 kmRestaurant
0.6 kmCafé
0.6 kmBibliotheek
1.1 kmBioscoop
4.7 kmDe gemiddelde woningwaarde in Heer is €278.000. Dat komt neer op circa €801 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.
Rapport aanvragenOude Molenweg 39 is een woonhuis van 347 m² in de wijk Heer. De buurt telt 3.662 woningen. Daarvan is 47% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 3.413 inwoners per km².
Oude Molenweg 39 is een woonhuis in Heer, gebouwd in 1993 (33 jaar oud). Vanaf de jaren negentig gelden strengere bouwvoorschriften voor isolatie en veiligheid. Deze woningen zijn over het algemeen energiezuiniger dan oudere bouwperioden.
Oude Molenweg 39 heeft 347 m² woonoppervlakte. Het perceel is 897 m². In Heer ligt de gemiddelde woningwaarde op €278.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.
Oude Molenweg 39 heeft energielabel A. Geldig tot 2030-06-16. Een A-label betekent dat de woning zeer energiezuinig is, wat resulteert in lagere stookkosten en een kleinere ecologische voetafdruk. De berekende CO₂-uitstoot is 0 kg/jaar.
De wijk Heer in Maastricht (Limburg) kenmerkt zich door 7.290 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €278.000, 47% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.8 personen.
Vanuit Oude Molenweg 39 in Heer bereik je: supermarkt op 0.7 km, basisschool op 0.6 km, huisarts op 0.7 km, treinstation op 1.2 km, snelwegoprit op 0.9 km.
Zorg en onderwijs in de buurt van Oude Molenweg 39: ziekenhuis op 1.4 km, apotheek op 0.6 km, kinderdagverblijf op 0.4 km, middelbare school op 0.8 km.
Recreatie nabij Heer: restaurant (0.6 km), cafe (0.6 km).