Woningdetails
- Type
- woonhuis
- Bouwjaar
- 1957
- Woonoppervlakte
- 278 m²
- Perceeloppervlakte
- 1538 m²
Bemelerweg 72 is een woonhuis in Maastricht, gebouwd in 1957. De woning heeft een woonoppervlakte van 278 m² en een perceel van 1538 m². De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €348.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.
Ontdek de waarde
Bestel een compleet rapport
Voorbeeld uit onze gebrekendatabase
Volledige gebrekenscan voor Bemelerweg 72
Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.
Rond de 2 minuten · direct per e-mail
Basisschool
0.6 kmSupermarkt
0.7 kmHuisarts
0.6 kmTreinstation
1.9 kmSnelweg oprit
0.9 kmKinderdagverblijf
0.4 kmMiddelbare school
0.6 kmApotheek
0.8 kmZiekenhuis
1 kmRestaurant
0.5 kmCafé
0.5 kmBibliotheek
0.8 kmBioscoop
4.1 kmDe gemiddelde woningwaarde in Scharn is €348.000. Dat komt neer op circa €1.252 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.
Rapport aanvragenBemelerweg 72 is een woonhuis van 278 m² in de wijk Scharn. De buurt telt 3.273 woningen. Daarvan is 54% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 1.790 inwoners per km².
Bemelerweg 72 is een woonhuis in Scharn, gebouwd in 1957 (69 jaar oud). Woningen uit de naoorlogse periode zijn doorgaans ruim opgezet met functionele indelingen. Aandachtspunten zijn isolatie en eventuele asbesthoudende materialen.
Bemelerweg 72 heeft 278 m² woonoppervlakte. Het perceel is 1538 m². In Scharn ligt de gemiddelde woningwaarde op €348.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.
De wijk Scharn in Maastricht (Limburg) kenmerkt zich door 6.590 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €348.000, 54% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.8 personen.
Vanuit Bemelerweg 72 in Scharn bereik je: supermarkt op 0.7 km, basisschool op 0.6 km, huisarts op 0.6 km, treinstation op 1.9 km, snelwegoprit op 0.9 km.
Zorg en onderwijs in de buurt van Bemelerweg 72: ziekenhuis op 1 km, apotheek op 0.8 km, kinderdagverblijf op 0.4 km, middelbare school op 0.6 km.
Recreatie nabij Scharn: restaurant (0.5 km), cafe (0.5 km).
Een woningrapport voor Bemelerweg 72 bevat de geschatte marktwaarde op basis van minimaal 15 vergelijkbare verkopen in en rond Scharn. Inclusief een gebrekenscan afgestemd op bouwjaar 1957, veiligheidsscan van de buurt, en een compleet overzicht van energieprestaties en woningkenmerken.