Eengezinswoning, halfvrijstaande woning Demertstraat 50 Maastricht

Demertstraat 50, 6227 AR Maastricht

220 m² Bouwjaar 1920 7 kamers 4 slaapkamers Label C

Demertstraat 50 is een eengezinswoning, halfvrijstaande woning in Maastricht, gebouwd in 1920. De woning heeft een woonoppervlakte van 220 m², een perceel van 531 m² en 7 kamers. Het energielabel is C. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €278.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1920
Woonoppervlakte
220 m²
Perceeloppervlakte
531 m²
Inhoud
1008 m³
Kamers
7
Slaapkamers
4
Indicatie vraagprijs
€585.000 tot €685.000
Laatst bekende transactie
Periode 2024 tot 2028
Daktype
Zadeldak bedekt met pannen
Ligging
Aan rustige weg, beschutte ligging, in centrum en in woonwijk

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Isolatie Gemiddeld risico

Spouwmuur meestal standaard; maar check op isolatiewaarde en werking

Volledige gebrekenscan voor Demertstraat 50

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Demertstraat 50

Energielabel

Energieklasse
C
Geldig tot
Verwarming
Cv-ketel
Isolatie
Dakisolatie, dubbel glas, HR-glas, muurisolatie en vloerisolatie

Bijzonderheden

Bijzondere kenmerken
Beschermd stads- of dorpsgezicht en monumentaal pand

Buitenruimte en parkeren

Buitenruimte

Tuin
Ja (370.0 m²)

Garagecapaciteit
1 auto(s)

Bereikbaarheid in Maastricht

Onderwijs

Basisschool

0.6 km
Dagelijks

Supermarkt

0.7 km
Gezondheid

Huisarts

0.7 km
Vervoer

Treinstation

1.2 km
Vervoer

Snelweg oprit

0.9 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.4 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

0.8 km
Gezondheid

Apotheek

0.6 km
Gezondheid

Ziekenhuis

1.4 km
Horeca

Restaurant

0.6 km
Horeca

Café

0.6 km
Cultuur

Bibliotheek

1.1 km
Cultuur

Bioscoop

4.7 km

Buurtinformatie in Maastricht

7290 Inwoners
3940 Huishoudens
1.8 Gem. huishoudensgrootte
3662 Woningvoorraad
€278.000 Gem. woningwaarde Heer
47% Koopwoningen
3.413 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Demertstraat 50

Vergelijkbare woningen in Maastricht

Veelgestelde vragen over Demertstraat 50

Wat is de geschatte woningwaarde van Demertstraat 50?

De prijsindicatie voor Demertstraat 50 ligt rond €585.000 tot €685.000. De gemiddelde woningwaarde in Heer is €278.000. Dat komt neer op circa €1.264 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Demertstraat 50 zich tot de wijk Heer?

Demertstraat 50 is een eengezinswoning, halfvrijstaande woning van 220 m² in de wijk Heer. De buurt telt 3.662 woningen. Daarvan is 47% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 3.413 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Demertstraat 50?

Demertstraat 50 is een eengezinswoning, halfvrijstaande woning in Heer, gebouwd in 1920 (106 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.

Hoe groot is Demertstraat 50 vergeleken met de buurt?

Demertstraat 50 heeft 220 m² woonoppervlakte en 1008 m³ inhoud. Het perceel is 531 m². Met 7 kamers is dat gemiddeld 31 m² per kamer. In Heer ligt de gemiddelde woningwaarde op €278.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Demertstraat 50 en wat betekent dat?

Demertstraat 50 heeft energielabel C. Geldig tot 2030-12-31. Een C-label is gemiddeld voor de Nederlandse woningmarkt. Verbeteringen zoals vloer- of dakisolatie kunnen het label verhogen. De berekende CO₂-uitstoot is 0 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Demertstraat 50?

Demertstraat 50 heeft 7 kamers waarvan 4 slaapkamers. De tuin is 370 m².

Hoe is de woningmarkt in Heer?

De wijk Heer in Maastricht (Limburg) kenmerkt zich door 7.290 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €278.000, 47% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.8 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Heer?

Vanuit Demertstraat 50 in Heer bereik je: supermarkt op 0.7 km, basisschool op 0.6 km, huisarts op 0.7 km, treinstation op 1.2 km, snelwegoprit op 0.9 km.