Tussenwoning Scharnerweg 39 Maastricht

Scharnerweg 39, 6224 JA Maastricht

209 m² Bouwjaar 1906 8 kamers 6 slaapkamers Label NIET VERPLICHT

Scharnerweg 39 is een tussenwoning in Maastricht, gebouwd in 1906. De woning heeft een woonoppervlakte van 209 m², een perceel van 264 m² en 8 kamers. Het energielabel is NIET VERPLICHT. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €348.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1906
Woonoppervlakte
209 m²
Perceeloppervlakte
264 m²
Inhoud
975 m³
Kamers
8
Slaapkamers
6
Indicatie vraagprijs
€490.000 tot €590.000
Laatst bekende transactie
Periode 2022 tot 2026
Daktype
Zadeldak bedekt met pannen
Ligging
In centrum en open ligging

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Fundering Hoog risico

Fundering: oudere funderingen kunnen hout of palen bevatten; kosten bij herstel groot

Volledige gebrekenscan voor Scharnerweg 39

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Scharnerweg 39

Bijzondere kenmerken
Beschermd stads- of dorpsgezicht en monument

Buitenruimte en parkeren

Buitenruimte

Tuin
Ja (518.0 m²)
Tuin ligging
Gelegen op het zuiden bereikbaar via achterom
Tuin type
Achtertuin en voortuin

Parkeren

Parkeertype
Betaald parkeren, op eigen terrein en openbaar parkeren
Op eigen terrein
Ja

Bereikbaarheid in Maastricht

Onderwijs

Basisschool

0.6 km
Dagelijks

Supermarkt

0.7 km
Gezondheid

Huisarts

0.6 km
Vervoer

Treinstation

1.9 km
Vervoer

Snelweg oprit

0.9 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.4 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

0.6 km
Gezondheid

Apotheek

0.8 km
Gezondheid

Ziekenhuis

1 km
Horeca

Restaurant

0.5 km
Horeca

Café

0.5 km
Cultuur

Bibliotheek

0.8 km
Cultuur

Bioscoop

4.1 km

Buurtinformatie in Maastricht

6590 Inwoners
3600 Huishoudens
1.8 Gem. huishoudensgrootte
3273 Woningvoorraad
€348.000 Gem. woningwaarde Scharn
54% Koopwoningen
1.790 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Scharnerweg 39

Vergelijkbare woningen in Maastricht

Veelgestelde vragen over Scharnerweg 39

Wat is de geschatte woningwaarde van Scharnerweg 39?

De prijsindicatie voor Scharnerweg 39 ligt rond €490.000 tot €590.000. De gemiddelde woningwaarde in Scharn is €348.000. Dat komt neer op circa €1.665 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Scharnerweg 39 zich tot de wijk Scharn?

Scharnerweg 39 is een tussenwoning van 209 m² in de wijk Scharn. De buurt telt 3.273 woningen. Daarvan is 54% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 1.790 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Scharnerweg 39?

Scharnerweg 39 is een tussenwoning in Scharn, gebouwd in 1906 (120 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.

Hoe groot is Scharnerweg 39 vergeleken met de buurt?

Scharnerweg 39 heeft 209 m² woonoppervlakte en 975 m³ inhoud. Het perceel is 264 m². Met 8 kamers is dat gemiddeld 26 m² per kamer. In Scharn ligt de gemiddelde woningwaarde op €348.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Scharnerweg 39 en wat betekent dat?

Scharnerweg 39 heeft energielabel NIET VERPLICHT. Het energielabel geeft een indicatie van de energieprestatie. Een beter label betekent doorgaans lagere energiekosten.

Hoe is de indeling van Scharnerweg 39?

Scharnerweg 39 heeft 8 kamers waarvan 6 slaapkamers. De tuin is 518 m².

Hoe is de woningmarkt in Scharn?

De wijk Scharn in Maastricht (Limburg) kenmerkt zich door 6.590 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €348.000, 54% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.8 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Scharn?

Vanuit Scharnerweg 39 in Scharn bereik je: supermarkt op 0.7 km, basisschool op 0.6 km, huisarts op 0.6 km, treinstation op 1.9 km, snelwegoprit op 0.9 km.