Woningdetails
- Type
- woonhuis
- Bouwjaar
- 1946
- Woonoppervlakte
- 264 m²
- Perceeloppervlakte
- 1130 m²
- Inhoud
- 780 m³
- Kamers
- 9
- Slaapkamers
- 4
Pasestraat 45 is een woonhuis in Maastricht, gebouwd in 1946. De woning heeft een woonoppervlakte van 264 m², een perceel van 1130 m² en 9 kamers. Het energielabel is G. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €328.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.
Ontdek de waarde
Bestel een compleet rapport
Voorbeeld uit onze gebrekendatabase
Volledige gebrekenscan voor Pasestraat 45
Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.
Rond de 2 minuten · direct per e-mail
Basisschool
2.9 kmSupermarkt
3.3 kmHuisarts
3.1 kmTreinstation
3.8 kmSnelweg oprit
4.2 kmKinderdagverblijf
2.9 kmMiddelbare school
5.5 kmApotheek
3.7 kmZiekenhuis
7.8 kmRestaurant
0.6 kmCafé
0.4 kmBibliotheek
5.2 kmBioscoop
7.8 kmDe prijsindicatie voor Pasestraat 45 ligt rond €260.000 tot €310.000. De gemiddelde woningwaarde in Itteren is €328.000. Dat komt neer op circa €1.242 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.
Rapport aanvragenPasestraat 45 is een woonhuis van 264 m² in de wijk Itteren. De buurt telt 436 woningen. Daarvan is 83% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 378 inwoners per km².
Pasestraat 45 is een woonhuis in Itteren, gebouwd in 1946 (80 jaar oud). Woningen uit de naoorlogse periode zijn doorgaans ruim opgezet met functionele indelingen. Aandachtspunten zijn isolatie en eventuele asbesthoudende materialen.
Pasestraat 45 heeft 264 m² woonoppervlakte en 780 m³ inhoud. Het perceel is 1130 m². Met 9 kamers is dat gemiddeld 29 m² per kamer. In Itteren ligt de gemiddelde woningwaarde op €328.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.
Pasestraat 45 heeft energielabel G. Geldig tot 2029-05-28. Een G-label is het laagste niveau en betekent hoge energiekosten. Verduurzaming levert hier de grootste besparing op en kan de woningwaarde verhogen. De berekende CO₂-uitstoot is 0 kg/jaar.
Pasestraat 45 heeft 9 kamers waarvan 4 slaapkamers.
De wijk Itteren in Maastricht (Limburg) kenmerkt zich door 935 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €328.000, 83% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.0 personen.
Vanuit Pasestraat 45 in Itteren bereik je: supermarkt op 3.3 km, basisschool op 2.9 km, huisarts op 3.1 km, treinstation op 3.8 km, snelwegoprit op 4.2 km.
Zorg en onderwijs in de buurt van Pasestraat 45: ziekenhuis op 7.8 km, apotheek op 3.7 km, kinderdagverblijf op 2.9 km, middelbare school op 5.5 km.