Eengezinswoning, vrijstaande woning Op de Meer 52 Maastricht

Op de Meer 52, 6223 GW Maastricht

191 m² Bouwjaar 1973 9 kamers 6 slaapkamers Label C

Op de Meer 52 is een eengezinswoning, vrijstaande woning in Maastricht, gebouwd in 1973. De woning heeft een woonoppervlakte van 191 m², een perceel van 5668 m² en 9 kamers. Het energielabel is C. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €328.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1973
Woonoppervlakte
191 m²
Perceeloppervlakte
5668 m²
Inhoud
830 m³
Kamers
9
Slaapkamers
6
Badkamers
11
Indicatie vraagprijs
€645.000 tot €745.000
Laatst bekende transactie
Periode 2022 tot 2026
Ligging
Aan rustige weg, in woonwijk, landelijk gelegen, open ligging en vrij uitzicht

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Gevel Gemiddeld risico

Voegwerk & gevel: voegwerk soms minder solide uitgevoerd; inspectie gevel essentieel

Volledige gebrekenscan voor Op de Meer 52

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Op de Meer 52

Garagecapaciteit
2 auto(s)

Bereikbaarheid in Maastricht

Onderwijs

Basisschool

2.9 km
Dagelijks

Supermarkt

3.3 km
Gezondheid

Huisarts

3.1 km
Vervoer

Treinstation

3.8 km
Vervoer

Snelweg oprit

4.2 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

2.9 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

5.5 km
Gezondheid

Apotheek

3.7 km
Gezondheid

Ziekenhuis

7.8 km
Horeca

Restaurant

0.6 km
Horeca

Café

0.4 km
Cultuur

Bibliotheek

5.2 km
Cultuur

Bioscoop

7.8 km

Buurtinformatie in Maastricht

935 Inwoners
460 Huishoudens
2.0 Gem. huishoudensgrootte
436 Woningvoorraad
€328.000 Gem. woningwaarde Itteren
83% Koopwoningen
378 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Op de Meer 52

Vergelijkbare woningen in Maastricht

Veelgestelde vragen over Op de Meer 52

Wat is de geschatte woningwaarde van Op de Meer 52?

De prijsindicatie voor Op de Meer 52 ligt rond €645.000 tot €745.000. De gemiddelde woningwaarde in Itteren is €328.000. Dat komt neer op circa €1.717 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Op de Meer 52 zich tot de wijk Itteren?

Op de Meer 52 is een eengezinswoning, vrijstaande woning van 191 m² in de wijk Itteren. De buurt telt 436 woningen. Daarvan is 83% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 378 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Op de Meer 52?

Op de Meer 52 is een eengezinswoning, vrijstaande woning in Itteren, gebouwd in 1973 (53 jaar oud). Woningen uit de naoorlogse periode zijn doorgaans ruim opgezet met functionele indelingen. Aandachtspunten zijn isolatie en eventuele asbesthoudende materialen.

Hoe groot is Op de Meer 52 vergeleken met de buurt?

Op de Meer 52 heeft 191 m² woonoppervlakte en 830 m³ inhoud. Het perceel is 5668 m². Met 9 kamers is dat gemiddeld 21 m² per kamer. In Itteren ligt de gemiddelde woningwaarde op €328.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Op de Meer 52 en wat betekent dat?

Op de Meer 52 heeft energielabel C. Geldig tot 2030-12-21. Een C-label is gemiddeld voor de Nederlandse woningmarkt. Verbeteringen zoals vloer- of dakisolatie kunnen het label verhogen. De berekende CO₂-uitstoot is 0 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Op de Meer 52?

Op de Meer 52 heeft 9 kamers waarvan 6 slaapkamers. Er zijn 11 badkamers. Er is een tuin aanwezig.

Hoe is de woningmarkt in Itteren?

De wijk Itteren in Maastricht (Limburg) kenmerkt zich door 935 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €328.000, 83% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.0 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Itteren?

Vanuit Op de Meer 52 in Itteren bereik je: supermarkt op 3.3 km, basisschool op 2.9 km, huisarts op 3.1 km, treinstation op 3.8 km, snelwegoprit op 4.2 km.