Woningdetails
- Type
- woonhuis
- Bouwjaar
- 1993
- Woonoppervlakte
- 72 m²
- Perceeloppervlakte
- 345 m²
- Inhoud
- 452 m³
- Kamers
- 6
- Slaapkamers
- 4
Willem Alexanderlaan 7 is een woonhuis in Maasbracht, gebouwd in 1993. De woning heeft een woonoppervlakte van 72 m², een perceel van 345 m² en 6 kamers. Het energielabel is B. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €282.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.
Ontdek de waarde
Bestel een compleet rapport
Voorbeeld uit onze gebrekendatabase
Volledige gebrekenscan voor Willem Alexanderlaan 7
Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.
Rond de 2 minuten · direct per e-mail
Basisschool
0.6 kmSupermarkt
0.9 kmHuisarts
0.6 kmTreinstation
5.7 kmSnelweg oprit
1.3 kmKinderdagverblijf
0.5 kmMiddelbare school
3.8 kmApotheek
1.1 kmZiekenhuis
4 kmRestaurant
0.6 kmCafé
0.7 kmBibliotheek
0.8 kmBioscoop
5.4 kmDe gemiddelde woningwaarde in Maasbracht is €282.000. Dat komt neer op circa €3.917 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.
Rapport aanvragenWillem Alexanderlaan 7 is een woonhuis van 72 m² in de wijk Maasbracht. De buurt telt 2.799 woningen. Daarvan is 65% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 1.743 inwoners per km².
Willem Alexanderlaan 7 is een woonhuis in Maasbracht, gebouwd in 1993 (33 jaar oud). Vanaf de jaren negentig gelden strengere bouwvoorschriften voor isolatie en veiligheid. Deze woningen zijn over het algemeen energiezuiniger dan oudere bouwperioden.
Willem Alexanderlaan 7 heeft 72 m² woonoppervlakte en 452 m³ inhoud. Het perceel is 345 m². Met 6 kamers is dat gemiddeld 12 m² per kamer. In Maasbracht ligt de gemiddelde woningwaarde op €282.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.
Willem Alexanderlaan 7 heeft energielabel B. Geldig tot 2029-12-16. Een B-label wijst op een bovengemiddeld energiezuinige woning. Met beperkte aanpassingen kan vaak een A-label bereikt worden. De berekende CO₂-uitstoot is 0 kg/jaar.
Willem Alexanderlaan 7 heeft 6 kamers waarvan 4 slaapkamers.
De wijk Maasbracht in Maasbracht (Limburg) kenmerkt zich door 5.775 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €282.000, 65% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.1 personen.
Vanuit Willem Alexanderlaan 7 in Maasbracht bereik je: supermarkt op 0.9 km, basisschool op 0.6 km, huisarts op 0.6 km, treinstation op 5.7 km, snelwegoprit op 1.3 km.
Zorg en onderwijs in de buurt van Willem Alexanderlaan 7: ziekenhuis op 4 km, apotheek op 1.1 km, kinderdagverblijf op 0.5 km, middelbare school op 3.8 km.