Geschakelde 2-onder-1-kapwoning Willem Alexanderlaan 12 Maasbracht

Willem Alexanderlaan 12, 6051 NB Maasbracht

92 m² Bouwjaar 1993 5 kamers 4 slaapkamers Label B

Willem Alexanderlaan 12 is een geschakelde 2-onder-1-kapwoning in Maasbracht, gebouwd in 1993. De woning heeft een woonoppervlakte van 92 m², een perceel van 215 m² en 5 kamers. Het energielabel is B. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €282.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Ontdek de waarde

Bestel een compleet rapport

Rapport aanvragen

Kenmerken van de woning

Woningdetails

Type
Geschakelde 2-onder-1-kapwoning
Bouwvorm
ExistingConstruction
Bouwjaar
1993
Woonoppervlakte
92 m²
Perceeloppervlakte
215 m²
Inhoud
380 m³
Kamers
5
Slaapkamers
4
Badkamers
1
Indicatie vraagprijs
€245.000 tot €295.000
Laatst bekende transactie
Periode 2024 tot 2027
Ligging
on_quiet_road, in_residential_district

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Bouwstijl Laag risico

Bouwnormen ingevoerd (na 1990) zorgen voor betere basis: standaard isolatie, betere installaties

Volledige gebrekenscan voor Willem Alexanderlaan 12

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Willem Alexanderlaan 12

Energielabel

Energieklasse
B
Energiebehoefte
111.3 kWh/m²
Primaire fossiele energie
189.87 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
0%
CO₂-emissie
34.96 kg/m²
Geldig tot

Bereikbaarheid in Maasbracht

Onderwijs

Basisschool

0.6 km
Dagelijks

Supermarkt

0.9 km
Gezondheid

Huisarts

0.6 km
Vervoer

Treinstation

5.7 km
Vervoer

Snelweg oprit

1.3 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.5 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

3.8 km
Gezondheid

Apotheek

1.1 km
Gezondheid

Ziekenhuis

4 km
Horeca

Restaurant

0.6 km
Horeca

Café

0.7 km
Cultuur

Bibliotheek

0.8 km
Cultuur

Bioscoop

5.4 km

Buurtinformatie in Maasbracht

5775 Inwoners
2700 Huishoudens
2.1 Gem. huishoudensgrootte
2799 Woningvoorraad
€282.000 Gem. woningwaarde Maasbracht
65% Koopwoningen
1.743 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Willem Alexanderlaan 12

Vergelijkbare woningen in Maasbracht

Veelgestelde vragen over Willem Alexanderlaan 12

Wat is de geschatte woningwaarde van Willem Alexanderlaan 12?

De prijsindicatie voor Willem Alexanderlaan 12 ligt rond €245.000 tot €295.000. De gemiddelde woningwaarde in Maasbracht is €282.000. Dat komt neer op circa €3.065 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Willem Alexanderlaan 12 zich tot de wijk Maasbracht?

Willem Alexanderlaan 12 is een geschakelde 2-onder-1-kapwoning van 92 m² in de wijk Maasbracht. De buurt telt 2.799 woningen. Daarvan is 65% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 1.743 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Willem Alexanderlaan 12?

Willem Alexanderlaan 12 is een geschakelde 2-onder-1-kapwoning in Maasbracht, gebouwd in 1993 (33 jaar oud). Vanaf de jaren negentig gelden strengere bouwvoorschriften voor isolatie en veiligheid. Deze woningen zijn over het algemeen energiezuiniger dan oudere bouwperioden.

Hoe groot is Willem Alexanderlaan 12 vergeleken met de buurt?

Willem Alexanderlaan 12 heeft 92 m² woonoppervlakte en 380 m³ inhoud. Het perceel is 215 m². Met 5 kamers is dat gemiddeld 18 m² per kamer. In Maasbracht ligt de gemiddelde woningwaarde op €282.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Willem Alexanderlaan 12 en wat betekent dat?

Willem Alexanderlaan 12 heeft energielabel B. Geldig tot 2035-05-22. Een B-label wijst op een bovengemiddeld energiezuinige woning. Met beperkte aanpassingen kan vaak een A-label bereikt worden. De berekende CO₂-uitstoot is 34.96 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Willem Alexanderlaan 12?

Willem Alexanderlaan 12 heeft 5 kamers waarvan 4 slaapkamers. Er is 1 badkamer.

Hoe is de woningmarkt in Maasbracht?

De wijk Maasbracht in Maasbracht (Limburg) kenmerkt zich door 5.775 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €282.000, 65% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.1 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Maasbracht?