Straatbeeld van Kampweg 1 in Loon

Kampweg 1, 9409 TM Loon

284 m² Bouwjaar 1930 Label A

Ontdek de waarde

Bestel een compleet rapport

Rapport aanvragen

Waarom deze woninginformatie zorgvuldig is opgebouwd

WoningOntdekken combineert openbare registraties met beschikbare woningkenmerken en controleert welke gegevens bij dit adres horen. Alleen bruikbare kenmerken worden op deze pagina getoond. In het complete rapport worden deze gegevens aangevuld met referentiewoningen en een transparant onderbouwde waardeschatting.

Kampweg 1 is een twee-onder-een-kapwoning in Loon, gebouwd in 1930. De woning heeft een woonoppervlakte van 284 m² en een perceel van 1088 m². Het energielabel is A.

Kenmerken van de woning

Woningdetails

Type
Twee-onder-een-kapwoning
Bouwjaar
1930
Woonoppervlakte
284 m²
Perceeloppervlakte
1088 m²
Inhoud
948 m³

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele transactiegegevens uit het Kadaster
  • Vergelijking met zorgvuldig geselecteerde recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Kozijnen Gemiddeld risico

Houtwerk & ramen: oudere houten kozijnen dit type, onderhoud vereist

Volledige gebrekenscan voor Kampweg 1

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
Analyse van beschikbare woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van transacties uit het Kadaster
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Kampweg 1

Energielabel

Energieklasse
A
Energiebehoefte
127.03 kWh/m²
CO₂-emissie
22.86 kg/m²
Geldig tot

Gemiddelde afstand tot voorzieningen in Loon

CBS 2024: gemiddelde afstand over de weg voor inwoners van deze buurt.

Onderwijs

Basisschool

3 km
Dagelijks

Supermarkt

2,9 km
Gezondheid

Huisarts

2,9 km
Vervoer

Treinstation

4,7 km
Vervoer

Snelweg oprit

5,1 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

2,8 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

3,5 km
Gezondheid

Apotheek

2,9 km
Gezondheid

Ziekenhuis

4,7 km
Horeca

Restaurant

2,9 km
Horeca

Café

2 km
Cultuur

Bibliotheek

4,4 km
Cultuur

Bioscoop

5 km

CBS-buurtinformatie over 2025 voor Loon

Kampweg 1 ligt in de buurt Loon in Loon. Volgens CBS-cijfers over 2025 telt de buurt 240 inwoners en 110 woningen. Volgens CBS-cijfers over 2025 bestaat 98% van de woningvoorraad uit koopwoningen en is de gemiddelde WOZ-waarde 514.000 euro. CBS rapporteert voor inwoners van deze buurt in 2024 gemiddelde afstanden over de weg van 2,9 km tot een supermarkt, 3 km tot een basisschool en 2,9 km tot een huisarts.

240 Inwoners
110 Huishoudens
2.2 Gem. huishoudensgrootte
110 Woningvoorraad
€514.000 Gem. WOZ-waarde Loon
98% Koopwoningen
893 Inwoners per km²

Locatie van Kampweg 1

Officiële bekendmakingen rond Kampweg 1

Recente officiële publicaties binnen 100 meter van dit adres, gekoppeld op basis van de locatie.

Vergelijkbare woningen in Loon

Bespaar tot 40% op makelaarskosten. Vergelijk gratis de makelaars die aantoonbaar het beste presteren in Loon. Bekijk direct online

Veelgestelde vragen over Kampweg 1

Wat is de geschatte woningwaarde van Kampweg 1?

Volgens CBS-cijfers over 2025 is de gemiddelde WOZ-waarde van woningen in de CBS-buurt Loon €514.000. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Kampweg 1 zich tot de CBS-buurt Loon?

Kampweg 1 is een twee-onder-een-kapwoning van 284 m² in de CBS-buurt Loon. Volgens CBS-cijfers over 2025 telt de buurt 110 woningen. Daarvan is 98% koopwoning. De bevolkingsdichtheid was 893 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Kampweg 1?

Kampweg 1 is een twee-onder-een-kapwoning in Loon, gebouwd in 1930 (96 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.

Hoe groot is Kampweg 1 vergeleken met de buurt?

Kampweg 1 heeft 284 m² woonoppervlakte en 948 m³ inhoud. Het perceel is 1088 m². Volgens CBS-cijfers over 2025 is de gemiddelde WOZ-waarde van woningen in de CBS-buurt Loon €514.000.

Wat is het energielabel van Kampweg 1 en wat betekent dat?

Kampweg 1 heeft energielabel A. Geldig tot 2034-06-03. Een A-label betekent dat de woning zeer energiezuinig is, wat resulteert in lagere stookkosten en een kleinere ecologische voetafdruk. De berekende CO₂-uitstoot is 22.86 kg/jaar.

Hoe is de woningmarkt in Loon?

Volgens CBS-cijfers over 2025 heeft de CBS-buurt Loon in Loon (Drenthe) 240 inwoners, een gemiddelde WOZ-waarde van €514.000, 98% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.2 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen gelden voor de CBS-buurt Loon?

CBS rapporteert voor inwoners van de CBS-buurt Loon in 2024 de volgende gemiddelde afstanden over de weg: 2,9 km tot een supermarkt, 3 km tot een basisschool, 2,9 km tot een huisarts, 4,7 km tot een treinstation, 5,1 km tot een snelwegoprit.

Welke zorg- en onderwijsvoorzieningen gelden voor de CBS-buurt Loon?

CBS rapporteert voor inwoners van de CBS-buurt Loon in 2024 de volgende gemiddelde afstanden over de weg: 4,7 km tot een ziekenhuis, 2,9 km tot een apotheek, 2,8 km tot een kinderdagverblijf, 3,5 km tot een middelbare school.

Welke recreatieafstanden gelden voor de CBS-buurt Loon?

CBS rapporteert voor inwoners van de CBS-buurt Loon in 2024 de volgende gemiddelde afstanden over de weg: 2,9 km tot een restaurant, 2 km tot een café.

Wat zit er in een woningrapport voor Kampweg 1?

Een woningrapport voor Kampweg 1 bevat de geschatte marktwaarde op basis van zorgvuldig geselecteerde vergelijkbare verkopen in en rond Loon. Inclusief een gebrekenscan afgestemd op bouwjaar 1930, veiligheidsscan van de buurt, en een compleet overzicht van energieprestaties en woningkenmerken.

Rapport aanvragen

Jouw woning

Ontdek wat de gegevens over jouw woning vertellen

Vul een volledig adres in en bekijk de beschikbare woninginformatie.

Gratis tijdens de pilot

Klaar om te verkopen?

Niet elke makelaar in Loon presteert gelijk. Vergelijk eerst de makelaars die aantoonbaar het beste presteren en bespaar tot 40% op makelaarskosten.

  • +8% boven vraagprijs
  • 24 dgn snelste verkoop
  • tot 40% verschil in courtage
Bekijk direct online
  • Gratis
  • Vrijblijvend
  • 2 minuten

250+ aanvragen gingen je voor

Klaar om te bieden? Onderhandel scherper met een aankoopmakelaar die zich bewijst op cijfers. Bekijk aankoopmakelaars