Woningdetails
- Type
- appartement
- Bouwjaar
- 2004
- Woonoppervlakte
- 320 m²
Nijverheidsweg 14 is een appartement in Assen, gebouwd in 2004. De woning heeft een woonoppervlakte van 320 m². Het energielabel is B. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €351.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.
Ontdek de waarde
Bestel een compleet rapport
Voorbeeld uit onze gebrekendatabase
Volledige gebrekenscan voor Nijverheidsweg 14
Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.
Rond de 2 minuten · direct per e-mail
Basisschool
1.6 kmSupermarkt
1.5 kmHuisarts
1.4 kmTreinstation
3.9 kmSnelweg oprit
3.6 kmKinderdagverblijf
1.4 kmMiddelbare school
2 kmApotheek
1.4 kmZiekenhuis
3.2 kmRestaurant
1.5 kmCafé
0.6 kmBibliotheek
3.9 kmBioscoop
3.9 kmDe gemiddelde woningwaarde in Bedrijventerrein Marsdijk Oost is €351.000. Dat komt neer op circa €1.097 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.
Rapport aanvragenNijverheidsweg 14 is een appartement van 320 m² in de wijk Bedrijventerrein Marsdijk Oost. De buurt telt 74 woningen. Daarvan is 81% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 264 inwoners per km².
Nijverheidsweg 14 is een appartement in Bedrijventerrein Marsdijk Oost, gebouwd in 2004 (22 jaar oud). Vanaf de jaren negentig gelden strengere bouwvoorschriften voor isolatie en veiligheid. Deze woningen zijn over het algemeen energiezuiniger dan oudere bouwperioden.
Nijverheidsweg 14 heeft 320 m² woonoppervlakte. In Bedrijventerrein Marsdijk Oost ligt de gemiddelde woningwaarde op €351.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.
Nijverheidsweg 14 heeft energielabel B. Een B-label wijst op een bovengemiddeld energiezuinige woning. Met beperkte aanpassingen kan vaak een A-label bereikt worden.
De wijk Bedrijventerrein Marsdijk Oost in Assen (Drenthe) kenmerkt zich door 195 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €351.000, 81% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.6 personen.
Vanuit Nijverheidsweg 14 in Bedrijventerrein Marsdijk Oost bereik je: supermarkt op 1.5 km, basisschool op 1.6 km, huisarts op 1.4 km, treinstation op 3.9 km, snelwegoprit op 3.6 km.
Zorg en onderwijs in de buurt van Nijverheidsweg 14: ziekenhuis op 3.2 km, apotheek op 1.4 km, kinderdagverblijf op 1.4 km, middelbare school op 2 km.