Streetview Rijksstraatweg 73 Loenen aan de Vecht

Rijksstraatweg 73, 3632 AA Loenen aan de Vecht

180 m² Bouwjaar 1904 10 kamers 5 slaapkamers Label G

Rijksstraatweg 73 is een woonhuis in Loenen aan de Vecht, gebouwd in 1904. De woning heeft een woonoppervlakte van 180 m², een perceel van 588 m² en 10 kamers. Het energielabel is G. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €1.138.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1904
Woonoppervlakte
180 m²
Perceeloppervlakte
588 m²
Inhoud
926 m³
Kamers
10
Slaapkamers
5

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Fundering Hoog risico

Fundering: oudere funderingen kunnen hout of palen bevatten; kosten bij herstel groot

Volledige gebrekenscan voor Rijksstraatweg 73

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Rijksstraatweg 73

Energielabel

Energieklasse
G
Geldig tot

Bereikbaarheid in Loenen aan de Vecht

Onderwijs

Basisschool

0.9 km
Dagelijks

Supermarkt

1 km
Gezondheid

Huisarts

1.1 km
Vervoer

Treinstation

7 km
Vervoer

Snelweg oprit

0.3 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

1 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

5.2 km
Gezondheid

Apotheek

1.2 km
Gezondheid

Ziekenhuis

13.1 km
Horeca

Restaurant

0.6 km
Horeca

Café

5.3 km
Cultuur

Bibliotheek

1.2 km
Cultuur

Bioscoop

13.4 km

Buurtinformatie in Loenen aan de Vecht

150 Inwoners
50 Huishoudens
2.7 Gem. huishoudensgrootte
50 Woningvoorraad
€1.138.000 Gem. woningwaarde Polder Holland
90% Koopwoningen
51 Inwoners per km²

Locatie van Rijksstraatweg 73

Vergelijkbare woningen in Loenen aan de Vecht

Veelgestelde vragen over Rijksstraatweg 73

Wat is de geschatte woningwaarde van Rijksstraatweg 73?

De prijsindicatie voor Rijksstraatweg 73 ligt rond €855.000 tot €955.000. De gemiddelde woningwaarde in Polder Holland is €1.138.000. Dat komt neer op circa €6.322 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Rijksstraatweg 73 zich tot de wijk Polder Holland?

Rijksstraatweg 73 is een woonhuis van 180 m² in de wijk Polder Holland. De buurt telt 50 woningen. Daarvan is 90% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 51 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Rijksstraatweg 73?

Rijksstraatweg 73 is een woonhuis in Polder Holland, gebouwd in 1904 (122 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.

Hoe groot is Rijksstraatweg 73 vergeleken met de buurt?

Rijksstraatweg 73 heeft 180 m² woonoppervlakte en 926 m³ inhoud. Het perceel is 588 m². Met 10 kamers is dat gemiddeld 18 m² per kamer. In Polder Holland ligt de gemiddelde woningwaarde op €1.138.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Rijksstraatweg 73 en wat betekent dat?

Rijksstraatweg 73 heeft energielabel G. Geldig tot 2027-02-24. Een G-label is het laagste niveau en betekent hoge energiekosten. Verduurzaming levert hier de grootste besparing op en kan de woningwaarde verhogen. De berekende CO₂-uitstoot is 0 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Rijksstraatweg 73?

Rijksstraatweg 73 heeft 10 kamers waarvan 5 slaapkamers.

Hoe is de woningmarkt in Polder Holland?

De wijk Polder Holland in Loenen aan de Vecht (Utrecht) kenmerkt zich door 150 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €1.138.000, 90% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.7 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Polder Holland?

Vanuit Rijksstraatweg 73 in Polder Holland bereik je: supermarkt op 1 km, basisschool op 0.9 km, huisarts op 1.1 km, treinstation op 7 km, snelwegoprit op 0.3 km.