Vrijstaande woning Bloklaan 20 B Loenen aan de Vecht

Bloklaan 20 B, 3632 NX Loenen aan de Vecht

215 m² Bouwjaar 1996 9 kamers 4 slaapkamers Label A

Bloklaan 20 B is een vrijstaande woning in Loenen aan de Vecht, gebouwd in 1996. De woning heeft een woonoppervlakte van 215 m², een perceel van 670 m² en 9 kamers. Het energielabel is A. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €877.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1996
Woonoppervlakte
215 m²
Perceeloppervlakte
670 m²
Inhoud
1024 m³
Kamers
9
Slaapkamers
4
Badkamers
1
Indicatie vraagprijs
€1.125.000 tot €1.375.000
Laatst bekende transactie
Periode 2022 tot 2026
Ligging
at_edge_of_woods, sheltered_position

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Bouwstijl Laag risico

Bouwnormen ingevoerd (na 1990) zorgen voor betere basis: standaard isolatie, betere installaties

Volledige gebrekenscan voor Bloklaan 20 B

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Bloklaan 20 B

Energielabel

Energieklasse
A

Bereikbaarheid in Loenen aan de Vecht

Onderwijs

Basisschool

1 km
Dagelijks

Supermarkt

0.9 km
Gezondheid

Huisarts

1 km
Vervoer

Treinstation

6.1 km
Vervoer

Snelweg oprit

0.2 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.9 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

4.4 km
Gezondheid

Apotheek

1.2 km
Gezondheid

Ziekenhuis

13.7 km
Horeca

Restaurant

0.8 km
Horeca

Café

4.6 km
Cultuur

Bibliotheek

1.2 km
Cultuur

Bioscoop

12.9 km

Buurtinformatie in Loenen aan de Vecht

150 Inwoners
60 Huishoudens
2.4 Gem. huishoudensgrootte
54 Woningvoorraad
€877.000 Gem. woningwaarde Mijnden
91% Koopwoningen
420 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Bloklaan 20 B

Vergelijkbare woningen in Loenen aan de Vecht

Veelgestelde vragen over Bloklaan 20 B

Wat is de geschatte woningwaarde van Bloklaan 20 B?

De prijsindicatie voor Bloklaan 20 B ligt rond €1.125.000 tot €1.375.000. De gemiddelde woningwaarde in Mijnden is €877.000. Dat komt neer op circa €4.079 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Bloklaan 20 B zich tot de wijk Mijnden?

Bloklaan 20 B is een vrijstaande woning van 215 m² in de wijk Mijnden. De buurt telt 54 woningen. Daarvan is 91% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 420 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Bloklaan 20 B?

Bloklaan 20 B is een vrijstaande woning in Mijnden, gebouwd in 1996 (30 jaar oud). Vanaf de jaren negentig gelden strengere bouwvoorschriften voor isolatie en veiligheid. Deze woningen zijn over het algemeen energiezuiniger dan oudere bouwperioden.

Hoe groot is Bloklaan 20 B vergeleken met de buurt?

Bloklaan 20 B heeft 215 m² woonoppervlakte en 1024 m³ inhoud. Het perceel is 670 m². Met 9 kamers is dat gemiddeld 24 m² per kamer. In Mijnden ligt de gemiddelde woningwaarde op €877.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Bloklaan 20 B en wat betekent dat?

Bloklaan 20 B heeft energielabel A. Een A-label betekent dat de woning zeer energiezuinig is, wat resulteert in lagere stookkosten en een kleinere ecologische voetafdruk.

Hoe is de indeling van Bloklaan 20 B?

Bloklaan 20 B heeft 9 kamers waarvan 4 slaapkamers. Er is 1 badkamer.

Hoe is de woningmarkt in Mijnden?

De wijk Mijnden in Loenen aan de Vecht (Utrecht) kenmerkt zich door 150 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €877.000, 91% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.4 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Mijnden?

Vanuit Bloklaan 20 B in Mijnden bereik je: supermarkt op 0.9 km, basisschool op 1 km, huisarts op 1 km, treinstation op 6.1 km, snelwegoprit op 0.2 km.

Welke zorg- en onderwijsvoorzieningen zijn er bij Mijnden?