Eengezinswoning, tussenwoning 't Hert 115 Leidschendam

't Hert 115, 2266 ND Leidschendam

120 m² Bouwjaar 1973 5 kamers 4 slaapkamers Label C

't Hert 115 is een eengezinswoning, tussenwoning in Leidschendam, gebouwd in 1973. De woning heeft een woonoppervlakte van 120 m², een perceel van 143 m² en 5 kamers. Het energielabel is C. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €332.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1973
Woonoppervlakte
120 m²
Perceeloppervlakte
143 m²
Inhoud
433 m³
Kamers
5
Slaapkamers
4
Indicatie vraagprijs
€450.000 tot €500.000
Laatst bekende transactie
Periode 2023 tot 2027
Daktype
Zadeldak bedekt met pannen
Ligging
Aan rustige weg, beschutte ligging en in woonwijk

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Gevel Gemiddeld risico

Voegwerk & gevel: voegwerk soms minder solide uitgevoerd; inspectie gevel essentieel

Volledige gebrekenscan voor 't Hert 115

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel 't Hert 115

Energielabel

Energieklasse
C
Energie-index
1.51
CO₂-emissie
4631.08 kg/m²
Geldig tot
Verwarming
Cv-ketel
Isolatie
Dakisolatie, dubbel glas en vloerisolatie

Bijzonderheden

Certificeringen
Energie Prestatie Advies

Buitenruimte en parkeren

Buitenruimte

Tuin
Ja (66.0 m²)

Basisschool

0.5 km
Dagelijks

Supermarkt

1.2 km
Gezondheid

Huisarts

0.8 km
Vervoer

Treinstation

4.1 km
Vervoer

Snelweg oprit

1.6 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.4 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

2.1 km
Gezondheid

Apotheek

1.6 km
Gezondheid

Ziekenhuis

2.7 km
Horeca

Restaurant

0.7 km
Horeca

Café

0.5 km
Cultuur

Bibliotheek

2.3 km
Cultuur

Bioscoop

2.7 km

Buurtinformatie in Leidschendam

2105 Inwoners
970 Huishoudens
2.2 Gem. huishoudensgrootte
973 Woningvoorraad
€332.000 Gem. woningwaarde Leidschendam - Zuid De Tol / 't Hert
35% Koopwoningen
5.861 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van 't Hert 115

Provincie
Zuid-Holland
Gemeente
Leidschendam-Voorburg
Buurt
Leidschendam - Zuid De Tol / 't Hert
Postcode
2266 ND

Vergelijkbare woningen in Leidschendam

Veelgestelde vragen over 't Hert 115

Wat is de geschatte woningwaarde van 't Hert 115?

De prijsindicatie voor 't Hert 115 ligt rond €450.000 tot €500.000. De gemiddelde woningwaarde in Leidschendam - Zuid De Tol / 't Hert is €332.000. Dat komt neer op circa €2.767 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt 't Hert 115 zich tot de wijk Leidschendam - Zuid De Tol / 't Hert?

't Hert 115 is een eengezinswoning, tussenwoning van 120 m² in de wijk Leidschendam - Zuid De Tol / 't Hert. De buurt telt 973 woningen. Daarvan is 35% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 5.861 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op 't Hert 115?

't Hert 115 is een eengezinswoning, tussenwoning in Leidschendam - Zuid De Tol / 't Hert, gebouwd in 1973 (53 jaar oud). Woningen uit de naoorlogse periode zijn doorgaans ruim opgezet met functionele indelingen. Aandachtspunten zijn isolatie en eventuele asbesthoudende materialen.

Hoe groot is 't Hert 115 vergeleken met de buurt?

't Hert 115 heeft 120 m² woonoppervlakte en 433 m³ inhoud. Het perceel is 143 m². Met 5 kamers is dat gemiddeld 24 m² per kamer. In Leidschendam - Zuid De Tol / 't Hert ligt de gemiddelde woningwaarde op €332.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van 't Hert 115 en wat betekent dat?

't Hert 115 heeft energielabel C. Geldig tot 2028-12-18. Een C-label is gemiddeld voor de Nederlandse woningmarkt. Verbeteringen zoals vloer- of dakisolatie kunnen het label verhogen. De berekende CO₂-uitstoot is 4631.08 kg/jaar.

Hoe is de indeling van 't Hert 115?

't Hert 115 heeft 5 kamers waarvan 4 slaapkamers. De tuin is 66 m².

Hoe is de woningmarkt in Leidschendam - Zuid De Tol / 't Hert?

De wijk Leidschendam - Zuid De Tol / 't Hert in Leidschendam (Zuid-Holland) kenmerkt zich door 2.105 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €332.000, 35% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.2 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Leidschendam - Zuid De Tol / 't Hert?