Eengezinswoning, hoekwoning Lodewijk van Hamelstraat 14 Leidschendam

Lodewijk van Hamelstraat 14, 2264 DB Leidschendam

128 m² Bouwjaar 1987 5 kamers 4 slaapkamers Label C

Lodewijk van Hamelstraat 14 is een eengezinswoning, hoekwoning in Leidschendam, gebouwd in 1987. De woning heeft een woonoppervlakte van 128 m², een perceel van 190 m² en 5 kamers. Het energielabel is C. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €498.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1987
Woonoppervlakte
128 m²
Perceeloppervlakte
190 m²
Inhoud
478 m³
Kamers
5
Slaapkamers
4
Indicatie vraagprijs
€610.000 tot €710.000
Laatst bekende transactie
Periode 2016 tot 2019
Daktype
Zadeldak bedekt met pannen
Ligging
In woonwijk

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Constructie Hoog risico

Prefab vloeren nog steeds gebruikt (kwaaitaal/manta) risico betonrot aanwezig

Volledige gebrekenscan voor Lodewijk van Hamelstraat 14

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Lodewijk van Hamelstraat 14

Tuin
Ja (56.0 m²)
Tuin ligging
Gelegen op het noordoosten bereikbaar via achterom

Basisschool

0.7 km
Dagelijks

Supermarkt

0.9 km
Gezondheid

Huisarts

0.5 km
Vervoer

Treinstation

2.8 km
Vervoer

Snelweg oprit

1.5 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.4 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

1.3 km
Gezondheid

Apotheek

0.5 km
Gezondheid

Ziekenhuis

1.4 km
Horeca

Restaurant

0.4 km
Horeca

Café

1 km
Cultuur

Bibliotheek

1.9 km
Cultuur

Bioscoop

1.4 km

Buurtinformatie in Leidschendam

2010 Inwoners
880 Huishoudens
2.3 Gem. huishoudensgrootte
893 Woningvoorraad
€498.000 Gem. woningwaarde Verzetsheldenwijk
87% Koopwoningen
5.588 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Lodewijk van Hamelstraat 14

Vergelijkbare woningen in Leidschendam

Veelgestelde vragen over Lodewijk van Hamelstraat 14

Wat is de geschatte woningwaarde van Lodewijk van Hamelstraat 14?

De prijsindicatie voor Lodewijk van Hamelstraat 14 ligt rond €610.000 tot €710.000. De gemiddelde woningwaarde in Verzetsheldenwijk is €498.000. Dat komt neer op circa €3.891 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Lodewijk van Hamelstraat 14 zich tot de wijk Verzetsheldenwijk?

Lodewijk van Hamelstraat 14 is een eengezinswoning, hoekwoning van 128 m² in de wijk Verzetsheldenwijk. De buurt telt 893 woningen. Daarvan is 87% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 5.588 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Lodewijk van Hamelstraat 14?

Lodewijk van Hamelstraat 14 is een eengezinswoning, hoekwoning in Verzetsheldenwijk, gebouwd in 1987 (39 jaar oud). Woningen uit deze bouwperiode profiteren vaak van betere isolatienormen dan eerdere perioden. De kwaliteit van kozijnen, dakbedekking en leidingwerk verdient aandacht.

Hoe groot is Lodewijk van Hamelstraat 14 vergeleken met de buurt?

Lodewijk van Hamelstraat 14 heeft 128 m² woonoppervlakte en 478 m³ inhoud. Het perceel is 190 m². Met 5 kamers is dat gemiddeld 26 m² per kamer. In Verzetsheldenwijk ligt de gemiddelde woningwaarde op €498.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Lodewijk van Hamelstraat 14 en wat betekent dat?

Lodewijk van Hamelstraat 14 heeft energielabel C. Geldig tot 2027-08-23. Een C-label is gemiddeld voor de Nederlandse woningmarkt. Verbeteringen zoals vloer- of dakisolatie kunnen het label verhogen. De berekende CO₂-uitstoot is 0 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Lodewijk van Hamelstraat 14?

Lodewijk van Hamelstraat 14 heeft 5 kamers waarvan 4 slaapkamers. De tuin is 56 m².

Hoe is de woningmarkt in Verzetsheldenwijk?

De wijk Verzetsheldenwijk in Leidschendam (Zuid-Holland) kenmerkt zich door 2.010 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €498.000, 87% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.3 personen.