Streetview Mariënpoelstraat 39 Leiden

Mariënpoelstraat 39, 2334 CX Leiden

145 m² Bouwjaar 1928 8 kamers 4 slaapkamers Label F

Mariënpoelstraat 39 is een woonhuis in Leiden, gebouwd in 1928. De woning heeft een woonoppervlakte van 145 m², een perceel van 255 m² en 8 kamers. Het energielabel is F. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €472.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1928
Woonoppervlakte
145 m²
Perceeloppervlakte
255 m²
Inhoud
474 m³
Kamers
8
Slaapkamers
4

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Isolatie Gemiddeld risico

Spouwmuur meestal standaard; maar check op isolatiewaarde en werking

Volledige gebrekenscan voor Mariënpoelstraat 39

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Mariënpoelstraat 39

Energielabel

Energieklasse
F
Geldig tot

Bereikbaarheid in Leiden

Onderwijs

Basisschool

0.5 km
Dagelijks

Supermarkt

1.3 km
Gezondheid

Huisarts

0.5 km
Vervoer

Treinstation

1.5 km
Vervoer

Snelweg oprit

2.3 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.4 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

0.3 km
Gezondheid

Apotheek

0.6 km
Gezondheid

Ziekenhuis

0.8 km
Horeca

Restaurant

0.7 km
Horeca

Café

1.5 km
Cultuur

Bibliotheek

2.5 km
Cultuur

Bioscoop

2 km

Buurtinformatie in Leiden

1910 Inwoners
1040 Huishoudens
1.8 Gem. huishoudensgrootte
821 Woningvoorraad
€472.000 Gem. woningwaarde Houtkwartier
51% Koopwoningen
3.419 Inwoners per km²

Locatie van Mariënpoelstraat 39

Vergelijkbare woningen in Leiden

Veelgestelde vragen over Mariënpoelstraat 39

Wat is de geschatte woningwaarde van Mariënpoelstraat 39?

De prijsindicatie voor Mariënpoelstraat 39 ligt rond €615.000 tot €715.000. De gemiddelde woningwaarde in Houtkwartier is €472.000. Dat komt neer op circa €3.255 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Mariënpoelstraat 39 zich tot de wijk Houtkwartier?

Mariënpoelstraat 39 is een woonhuis van 145 m² in de wijk Houtkwartier. De buurt telt 821 woningen. Daarvan is 51% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 3.419 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Mariënpoelstraat 39?

Mariënpoelstraat 39 is een woonhuis in Houtkwartier, gebouwd in 1928 (98 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.

Hoe groot is Mariënpoelstraat 39 vergeleken met de buurt?

Mariënpoelstraat 39 heeft 145 m² woonoppervlakte en 474 m³ inhoud. Het perceel is 255 m². Met 8 kamers is dat gemiddeld 18 m² per kamer. In Houtkwartier ligt de gemiddelde woningwaarde op €472.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Mariënpoelstraat 39 en wat betekent dat?

Mariënpoelstraat 39 heeft energielabel F. Geldig tot 2028-12-23. Een F-label duidt op hoge energiekosten. Investeren in isolatie en een zuiniger verwarmingssysteem kan de kosten flink verlagen. De berekende CO₂-uitstoot is 0 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Mariënpoelstraat 39?

Mariënpoelstraat 39 heeft 8 kamers waarvan 4 slaapkamers.

Hoe is de woningmarkt in Houtkwartier?

De wijk Houtkwartier in Leiden (Zuid-Holland) kenmerkt zich door 1.910 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €472.000, 51% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.8 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Houtkwartier?

Vanuit Mariënpoelstraat 39 in Houtkwartier bereik je: supermarkt op 1.3 km, basisschool op 0.5 km, huisarts op 0.5 km, treinstation op 1.5 km, snelwegoprit op 2.3 km.