Streetview Fagelstraat 29 Leiden

Fagelstraat 29, 2334 AW Leiden

123 m² Bouwjaar 1929 5 kamers 4 slaapkamers Label F

Fagelstraat 29 is een woonhuis in Leiden, gebouwd in 1929. De woning heeft een woonoppervlakte van 123 m², een perceel van 154 m² en 5 kamers. Het energielabel is F. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €743.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1929
Woonoppervlakte
123 m²
Perceeloppervlakte
154 m²
Inhoud
440 m³
Kamers
5
Slaapkamers
4

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Isolatie Gemiddeld risico

Spouwmuur meestal standaard; maar check op isolatiewaarde en werking

Volledige gebrekenscan voor Fagelstraat 29

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Fagelstraat 29

Energielabel

Energieklasse
F
Geldig tot

Bereikbaarheid in Leiden

Onderwijs

Basisschool

0.4 km
Dagelijks

Supermarkt

0.7 km
Gezondheid

Huisarts

0.3 km
Vervoer

Treinstation

1.6 km
Vervoer

Snelweg oprit

1.6 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.2 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

0.4 km
Gezondheid

Apotheek

0.6 km
Gezondheid

Ziekenhuis

0.9 km
Horeca

Restaurant

0.5 km
Horeca

Café

1.2 km
Cultuur

Bibliotheek

1.7 km
Cultuur

Bioscoop

2.1 km

Buurtinformatie in Leiden

900 Inwoners
395 Huishoudens
2.3 Gem. huishoudensgrootte
353 Woningvoorraad
€743.000 Gem. woningwaarde Raadsherenbuurt
83% Koopwoningen
2.089 Inwoners per km²

Locatie van Fagelstraat 29

Vergelijkbare woningen in Leiden

Veelgestelde vragen over Fagelstraat 29

Wat is de geschatte woningwaarde van Fagelstraat 29?

De prijsindicatie voor Fagelstraat 29 ligt rond €450.000 tot €550.000. De gemiddelde woningwaarde in Raadsherenbuurt is €743.000. Dat komt neer op circa €6.041 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Fagelstraat 29 zich tot de wijk Raadsherenbuurt?

Fagelstraat 29 is een woonhuis van 123 m² in de wijk Raadsherenbuurt. De buurt telt 353 woningen. Daarvan is 83% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 2.089 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Fagelstraat 29?

Fagelstraat 29 is een woonhuis in Raadsherenbuurt, gebouwd in 1929 (97 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.

Hoe groot is Fagelstraat 29 vergeleken met de buurt?

Fagelstraat 29 heeft 123 m² woonoppervlakte en 440 m³ inhoud. Het perceel is 154 m². Met 5 kamers is dat gemiddeld 25 m² per kamer. In Raadsherenbuurt ligt de gemiddelde woningwaarde op €743.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Fagelstraat 29 en wat betekent dat?

Fagelstraat 29 heeft energielabel F. Geldig tot 2030-12-22. Een F-label duidt op hoge energiekosten. Investeren in isolatie en een zuiniger verwarmingssysteem kan de kosten flink verlagen. De berekende CO₂-uitstoot is 0 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Fagelstraat 29?

Fagelstraat 29 heeft 5 kamers waarvan 4 slaapkamers.

Hoe is de woningmarkt in Raadsherenbuurt?

De wijk Raadsherenbuurt in Leiden (Zuid-Holland) kenmerkt zich door 900 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €743.000, 83% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.3 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Raadsherenbuurt?

Vanuit Fagelstraat 29 in Raadsherenbuurt bereik je: supermarkt op 0.7 km, basisschool op 0.4 km, huisarts op 0.3 km, treinstation op 1.6 km, snelwegoprit op 1.6 km.