Streetview Merelstraat 20 Leiden

Merelstraat 20, 2333 XM Leiden

151 m² Bouwjaar 1926

Merelstraat 20 is een woonhuis in Leiden, gebouwd in 1926. De woning heeft een woonoppervlakte van 151 m² en een perceel van 90 m². De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €666.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1926
Woonoppervlakte
151 m²
Perceeloppervlakte
90 m²

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Isolatie Gemiddeld risico

Spouwmuur meestal standaard; maar check op isolatiewaarde en werking

Volledige gebrekenscan voor Merelstraat 20

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Bereikbaarheid in Leiden

Onderwijs

Basisschool

0.5 km
Dagelijks

Supermarkt

0.8 km
Gezondheid

Huisarts

0.4 km
Vervoer

Treinstation

1.6 km
Vervoer

Snelweg oprit

1.7 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.3 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

0.5 km
Gezondheid

Apotheek

0.7 km
Gezondheid

Ziekenhuis

0.9 km
Horeca

Restaurant

0.6 km
Horeca

Café

1.2 km
Cultuur

Bibliotheek

2 km
Cultuur

Bioscoop

2.1 km

Buurtinformatie in Leiden

1345 Inwoners
680 Huishoudens
2.0 Gem. huishoudensgrootte
482 Woningvoorraad
€666.000 Gem. woningwaarde Vogelwijk
78% Koopwoningen
4.319 Inwoners per km²

Locatie van Merelstraat 20

Vergelijkbare woningen in Leiden

Veelgestelde vragen over Merelstraat 20

Wat is de geschatte woningwaarde van Merelstraat 20?

De prijsindicatie voor Merelstraat 20 ligt rond €355.000 tot €405.000. De gemiddelde woningwaarde in Vogelwijk is €666.000. Dat komt neer op circa €4.411 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Merelstraat 20 zich tot de wijk Vogelwijk?

Merelstraat 20 is een woonhuis van 151 m² in de wijk Vogelwijk. De buurt telt 482 woningen. Daarvan is 78% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 4.319 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Merelstraat 20?

Merelstraat 20 is een woonhuis in Vogelwijk, gebouwd in 1926 (100 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.

Hoe groot is Merelstraat 20 vergeleken met de buurt?

Merelstraat 20 heeft 151 m² woonoppervlakte. Het perceel is 90 m². In Vogelwijk ligt de gemiddelde woningwaarde op €666.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Hoe is de woningmarkt in Vogelwijk?

De wijk Vogelwijk in Leiden (Zuid-Holland) kenmerkt zich door 1.345 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €666.000, 78% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.0 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Vogelwijk?

Vanuit Merelstraat 20 in Vogelwijk bereik je: supermarkt op 0.8 km, basisschool op 0.5 km, huisarts op 0.4 km, treinstation op 1.6 km, snelwegoprit op 1.7 km.

Welke zorg- en onderwijsvoorzieningen zijn er bij Vogelwijk?

Zorg en onderwijs in de buurt van Merelstraat 20: ziekenhuis op 0.9 km, apotheek op 0.7 km, kinderdagverblijf op 0.3 km, middelbare school op 0.5 km.

Wat zijn de recreatiemogelijkheden bij Vogelwijk?

Recreatie nabij Vogelwijk: restaurant (0.6 km), cafe (1.2 km).

Wat is de verkoopgeschiedenis van Merelstraat 20?

De prijsindicatie ligt rond €355.000 tot €405.000. Ter vergelijking: de gemiddelde woningwaarde in Vogelwijk is €666.000. Een woningrapport geeft een nauwkeurige schatting op basis van minimaal 15 vergelijkbare verkopen.