Geschakelde woning Rijnsburgerweg 154 Leiden

Rijnsburgerweg 154, 2333 AJ Leiden

202 m² Bouwjaar 1912 6 kamers 5 slaapkamers Label UNKNOWN

Rijnsburgerweg 154 is een geschakelde woning in Leiden, gebouwd in 1912. De woning heeft een woonoppervlakte van 202 m², een perceel van 315 m² en 6 kamers. Het energielabel is UNKNOWN. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €666.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1912
Woonoppervlakte
202 m²
Perceeloppervlakte
315 m²
Inhoud
725 m³
Kamers
6
Slaapkamers
5
Badkamers
2
Indicatie vraagprijs
€1.210.000 tot €1.460.000
Laatst bekende transactie
Periode 2023 tot 2027

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Isolatie Gemiddeld risico

Spouwmuur-situatie: veel woningen kregen spouwmuur; check of deze geïsoleerd is

Volledige gebrekenscan voor Rijnsburgerweg 154

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Rijnsburgerweg 154

Energielabel

Energieklasse
UNKNOWN

Bereikbaarheid in Leiden

Onderwijs

Basisschool

0.5 km
Dagelijks

Supermarkt

0.8 km
Gezondheid

Huisarts

0.4 km
Vervoer

Treinstation

1.6 km
Vervoer

Snelweg oprit

1.7 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.3 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

0.5 km
Gezondheid

Apotheek

0.7 km
Gezondheid

Ziekenhuis

0.9 km
Horeca

Restaurant

0.6 km
Horeca

Café

1.2 km
Cultuur

Bibliotheek

2 km
Cultuur

Bioscoop

2.1 km

Buurtinformatie in Leiden

1345 Inwoners
680 Huishoudens
2.0 Gem. huishoudensgrootte
482 Woningvoorraad
€666.000 Gem. woningwaarde Vogelwijk
78% Koopwoningen
4.319 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Rijnsburgerweg 154

Vergelijkbare woningen in Leiden

Veelgestelde vragen over Rijnsburgerweg 154

Wat is de geschatte woningwaarde van Rijnsburgerweg 154?

De prijsindicatie voor Rijnsburgerweg 154 ligt rond €1.210.000 tot €1.460.000. De gemiddelde woningwaarde in Vogelwijk is €666.000. Dat komt neer op circa €3.297 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Rijnsburgerweg 154 zich tot de wijk Vogelwijk?

Rijnsburgerweg 154 is een geschakelde woning van 202 m² in de wijk Vogelwijk. De buurt telt 482 woningen. Daarvan is 78% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 4.319 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Rijnsburgerweg 154?

Rijnsburgerweg 154 is een geschakelde woning in Vogelwijk, gebouwd in 1912 (114 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.

Hoe groot is Rijnsburgerweg 154 vergeleken met de buurt?

Rijnsburgerweg 154 heeft 202 m² woonoppervlakte en 725 m³ inhoud. Het perceel is 315 m². Met 6 kamers is dat gemiddeld 34 m² per kamer. In Vogelwijk ligt de gemiddelde woningwaarde op €666.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Rijnsburgerweg 154 en wat betekent dat?

Rijnsburgerweg 154 heeft energielabel UNKNOWN. Het energielabel geeft een indicatie van de energieprestatie. Een beter label betekent doorgaans lagere energiekosten.

Hoe is de indeling van Rijnsburgerweg 154?

Rijnsburgerweg 154 heeft 6 kamers waarvan 5 slaapkamers. Er zijn 2 badkamers.

Hoe is de woningmarkt in Vogelwijk?

De wijk Vogelwijk in Leiden (Zuid-Holland) kenmerkt zich door 1.345 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €666.000, 78% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.0 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Vogelwijk?

Vanuit Rijnsburgerweg 154 in Vogelwijk bereik je: supermarkt op 0.8 km, basisschool op 0.5 km, huisarts op 0.4 km, treinstation op 1.6 km, snelwegoprit op 1.7 km.