Villa, vrijstaande woning Rijnsburgerweg 156 Leiden

Rijnsburgerweg 156, 2333 AJ Leiden

287 m² Bouwjaar 1904 8 kamers 5 slaapkamers Label NIET VERPLICHT

Rijnsburgerweg 156 is een villa, vrijstaande woning in Leiden, gebouwd in 1904. De woning heeft een woonoppervlakte van 287 m², een perceel van 684 m² en 8 kamers. Het energielabel is NIET VERPLICHT. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €666.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1904
Woonoppervlakte
287 m²
Perceeloppervlakte
684 m²
Inhoud
974 m³
Kamers
8
Slaapkamers
5
Indicatie vraagprijs
€2.165.000 tot €2.415.000
Laatst bekende transactie
Periode 2022 tot 2026
Daktype
Samengesteld dak bedekt met leisteen
Ligging
In woonwijk

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Fundering Hoog risico

Fundering: oudere funderingen kunnen hout of palen bevatten; kosten bij herstel groot

Volledige gebrekenscan voor Rijnsburgerweg 156

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Rijnsburgerweg 156

Tuin
Ja (300.0 m²)
Tuin ligging
Gelegen op het zuidwesten bereikbaar via achterom
Tuin type
Achtertuin, voortuin en zijtuin
Balkon
Ja

Parkeren

Parkeertype
Betaald parkeren, op eigen terrein en parkeervergunningen
Op eigen terrein
Ja
Garage
Parkeerplaats

Bereikbaarheid in Leiden

Onderwijs

Basisschool

0.5 km
Dagelijks

Supermarkt

0.8 km
Gezondheid

Huisarts

0.4 km
Vervoer

Treinstation

1.6 km
Vervoer

Snelweg oprit

1.7 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.3 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

0.5 km
Gezondheid

Apotheek

0.7 km
Gezondheid

Ziekenhuis

0.9 km
Horeca

Restaurant

0.6 km
Horeca

Café

1.2 km
Cultuur

Bibliotheek

2 km
Cultuur

Bioscoop

2.1 km

Buurtinformatie in Leiden

1345 Inwoners
680 Huishoudens
2.0 Gem. huishoudensgrootte
482 Woningvoorraad
€666.000 Gem. woningwaarde Vogelwijk
78% Koopwoningen
4.319 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Rijnsburgerweg 156

Vergelijkbare woningen in Leiden

Veelgestelde vragen over Rijnsburgerweg 156

Wat is de geschatte woningwaarde van Rijnsburgerweg 156?

De prijsindicatie voor Rijnsburgerweg 156 ligt rond €2.165.000 tot €2.415.000. De gemiddelde woningwaarde in Vogelwijk is €666.000. Dat komt neer op circa €2.321 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Rijnsburgerweg 156 zich tot de wijk Vogelwijk?

Rijnsburgerweg 156 is een villa, vrijstaande woning van 287 m² in de wijk Vogelwijk. De buurt telt 482 woningen. Daarvan is 78% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 4.319 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Rijnsburgerweg 156?

Rijnsburgerweg 156 is een villa, vrijstaande woning in Vogelwijk, gebouwd in 1904 (122 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.

Hoe groot is Rijnsburgerweg 156 vergeleken met de buurt?

Rijnsburgerweg 156 heeft 287 m² woonoppervlakte en 974 m³ inhoud. Het perceel is 684 m². Met 8 kamers is dat gemiddeld 36 m² per kamer. In Vogelwijk ligt de gemiddelde woningwaarde op €666.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Rijnsburgerweg 156 en wat betekent dat?

Rijnsburgerweg 156 heeft energielabel NIET VERPLICHT. Het energielabel geeft een indicatie van de energieprestatie. Een beter label betekent doorgaans lagere energiekosten.

Hoe is de indeling van Rijnsburgerweg 156?

Rijnsburgerweg 156 heeft 8 kamers waarvan 5 slaapkamers. De tuin is 300 m². Er is een balkon.

Hoe is de woningmarkt in Vogelwijk?

De wijk Vogelwijk in Leiden (Zuid-Holland) kenmerkt zich door 1.345 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €666.000, 78% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.0 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Vogelwijk?

Vanuit Rijnsburgerweg 156 in Vogelwijk bereik je: supermarkt op 0.8 km, basisschool op 0.5 km, huisarts op 0.4 km, treinstation op 1.6 km, snelwegoprit op 1.7 km.