Hoekwoning Soestdijkkade 76 Leiden

Soestdijkkade 76, 2316 RC Leiden

147 m² Bouwjaar 2018 6 kamers 5 slaapkamers Label A

Soestdijkkade 76 is een hoekwoning in Leiden, gebouwd in 2018. De woning heeft een woonoppervlakte van 147 m², een perceel van 121 m² en 6 kamers. Het energielabel is A. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €324.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
2018
Woonoppervlakte
147 m²
Perceeloppervlakte
121 m²
Inhoud
584 m³
Kamers
6
Slaapkamers
5
Indicatie vraagprijs
€705.000 tot €805.000
Laatst bekende transactie
Periode 2024 tot 2028
Daktype
Plat dak bedekt met bitumineuze dakbedekking
Ligging
Aan water, in centrum, in woonwijk en vrij uitzicht

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Onderhoud Laag risico

Periodiek onderhoud: moderne woningen hebben lage onderhoudsdruk

Volledige gebrekenscan voor Soestdijkkade 76

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Soestdijkkade 76

Energielabel

Energieklasse
A
Energie-index
0.55
CO₂-emissie
2247.1 kg/m²
Geldig tot
Verwarming
Cv-ketel en gehele vloerverwarming
Isolatie
Dakisolatie, dubbel glas, HR-glas, muurisolatie, vloerisolatie en volledig geïsoleerd

Buitenruimte en parkeren

Buitenruimte

Tuin
Ja (49.0 m²)
Tuin ligging
Gelegen op het noorden bereikbaar via achterom

Basisschool

0.9 km
Dagelijks

Supermarkt

0.8 km
Gezondheid

Huisarts

0.6 km
Vervoer

Treinstation

2.2 km
Vervoer

Snelweg oprit

3.1 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.7 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

0.9 km
Gezondheid

Apotheek

0.7 km
Gezondheid

Ziekenhuis

2.1 km
Horeca

Restaurant

0.5 km
Horeca

Café

0.9 km
Cultuur

Bibliotheek

1.1 km
Cultuur

Bioscoop

1.8 km

Buurtinformatie in Leiden

5695 Inwoners
3050 Huishoudens
1.8 Gem. huishoudensgrootte
2828 Woningvoorraad
€324.000 Gem. woningwaarde Noorderkwartier
22% Koopwoningen
8.427 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Soestdijkkade 76

Vergelijkbare woningen in Leiden

Veelgestelde vragen over Soestdijkkade 76

Wat is de geschatte woningwaarde van Soestdijkkade 76?

De prijsindicatie voor Soestdijkkade 76 ligt rond €705.000 tot €805.000. De gemiddelde woningwaarde in Noorderkwartier is €324.000. Dat komt neer op circa €2.204 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Soestdijkkade 76 zich tot de wijk Noorderkwartier?

Soestdijkkade 76 is een hoekwoning van 147 m² in de wijk Noorderkwartier. De buurt telt 2.828 woningen. Daarvan is 22% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 8.427 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Soestdijkkade 76?

Soestdijkkade 76 is een hoekwoning in Noorderkwartier, gebouwd in 2018 (8 jaar oud). Recente nieuwbouw voldoet aan hoge eisen voor isolatie, ventilatie en duurzaamheid. De onderhoudskosten zijn doorgaans lager dan bij oudere woningen.

Hoe groot is Soestdijkkade 76 vergeleken met de buurt?

Soestdijkkade 76 heeft 147 m² woonoppervlakte en 584 m³ inhoud. Het perceel is 121 m². Met 6 kamers is dat gemiddeld 24 m² per kamer. In Noorderkwartier ligt de gemiddelde woningwaarde op €324.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Soestdijkkade 76 en wat betekent dat?

Soestdijkkade 76 heeft energielabel A. Geldig tot 2028-11-15. Een A-label betekent dat de woning zeer energiezuinig is, wat resulteert in lagere stookkosten en een kleinere ecologische voetafdruk. De berekende CO₂-uitstoot is 2247.1 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Soestdijkkade 76?

Soestdijkkade 76 heeft 6 kamers waarvan 5 slaapkamers. De tuin is 49 m².

Hoe is de woningmarkt in Noorderkwartier?

De wijk Noorderkwartier in Leiden (Zuid-Holland) kenmerkt zich door 5.695 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €324.000, 22% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.8 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Noorderkwartier?

Vanuit Soestdijkkade 76 in Noorderkwartier bereik je: supermarkt op 0.8 km, basisschool op 0.9 km, huisarts op 0.6 km, treinstation op 2.2 km, snelwegoprit op 3.1 km.