Eengezinswoning, tussenwoning Lusthoflaan 39 Leiden

Lusthoflaan 39, 2316 HX Leiden

80 m² Bouwjaar 1915 4 kamers 3 slaapkamers Label G

Lusthoflaan 39 is een eengezinswoning, tussenwoning in Leiden, gebouwd in 1915. De woning heeft een woonoppervlakte van 80 m², een perceel van 53 m² en 4 kamers. Het energielabel is G. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €324.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1915
Woonoppervlakte
80 m²
Perceeloppervlakte
53 m²
Inhoud
275 m³
Kamers
4
Slaapkamers
3
Badkamers
1
Indicatie vraagprijs
€280.000 tot €330.000
Laatst bekende transactie
Periode 2023 tot 2027
Daktype
Zadeldak bedekt met pannen
Ligging
Aan rustige weg en in woonwijk

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Isolatie Gemiddeld risico

Spouwmuur-situatie: veel woningen kregen spouwmuur; check of deze geïsoleerd is

Volledige gebrekenscan voor Lusthoflaan 39

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Lusthoflaan 39

Energielabel

Energieklasse
G
Energiebehoefte
228.03 kWh/m²
Primaire fossiele energie
442.36 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
0%
CO₂-emissie
81.38 kg/m²

Basisschool

0.9 km
Dagelijks

Supermarkt

0.8 km
Gezondheid

Huisarts

0.6 km
Vervoer

Treinstation

2.2 km
Vervoer

Snelweg oprit

3.1 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.7 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

0.9 km
Gezondheid

Apotheek

0.7 km
Gezondheid

Ziekenhuis

2.1 km
Horeca

Restaurant

0.5 km
Horeca

Café

0.9 km
Cultuur

Bibliotheek

1.1 km
Cultuur

Bioscoop

1.8 km

Buurtinformatie in Leiden

5695 Inwoners
3050 Huishoudens
1.8 Gem. huishoudensgrootte
2828 Woningvoorraad
€324.000 Gem. woningwaarde Noorderkwartier
22% Koopwoningen
8.427 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Lusthoflaan 39

Vergelijkbare woningen in Leiden

Veelgestelde vragen over Lusthoflaan 39

Wat is de geschatte woningwaarde van Lusthoflaan 39?

De prijsindicatie voor Lusthoflaan 39 ligt rond €280.000 tot €330.000. De gemiddelde woningwaarde in Noorderkwartier is €324.000. Dat komt neer op circa €4.050 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Lusthoflaan 39 zich tot de wijk Noorderkwartier?

Lusthoflaan 39 is een eengezinswoning, tussenwoning van 80 m² in de wijk Noorderkwartier. De buurt telt 2.828 woningen. Daarvan is 22% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 8.427 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Lusthoflaan 39?

Lusthoflaan 39 is een eengezinswoning, tussenwoning in Noorderkwartier, gebouwd in 1915 (111 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.

Hoe groot is Lusthoflaan 39 vergeleken met de buurt?

Lusthoflaan 39 heeft 80 m² woonoppervlakte en 275 m³ inhoud. Het perceel is 53 m². Met 4 kamers is dat gemiddeld 20 m² per kamer. In Noorderkwartier ligt de gemiddelde woningwaarde op €324.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Lusthoflaan 39 en wat betekent dat?

Lusthoflaan 39 heeft energielabel G. Geldig tot 2035-03-06. Een G-label is het laagste niveau en betekent hoge energiekosten. Verduurzaming levert hier de grootste besparing op en kan de woningwaarde verhogen. De berekende CO₂-uitstoot is 81.38 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Lusthoflaan 39?

Lusthoflaan 39 heeft 4 kamers waarvan 3 slaapkamers. Er is 1 badkamer.

Hoe is de woningmarkt in Noorderkwartier?

De wijk Noorderkwartier in Leiden (Zuid-Holland) kenmerkt zich door 5.695 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €324.000, 22% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.8 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Noorderkwartier?