Eengezinswoning, hoekwoning Bernhardus Bumastraat 27 Leeuwarden

Bernhardus Bumastraat 27, 8933 EH Leeuwarden

96 m² Bouwjaar 1930 4 kamers 3 slaapkamers Label F

Bernhardus Bumastraat 27 is een eengezinswoning, hoekwoning in Leeuwarden, gebouwd in 1930. De woning heeft een woonoppervlakte van 96 m², een perceel van 153 m² en 4 kamers. Het energielabel is F. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €189.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1930
Woonoppervlakte
96 m²
Perceeloppervlakte
153 m²
Inhoud
413 m³
Kamers
4
Slaapkamers
3
Badkamers
1
Indicatie vraagprijs
€195.000 tot €245.000
Laatst bekende transactie
Periode 2022 tot 2026
Daktype
Zadeldak bedekt met pannen
Ligging
In woonwijk

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Kozijnen Gemiddeld risico

Houtwerk & ramen: oudere houten kozijnen dit type, onderhoud vereist

Volledige gebrekenscan voor Bernhardus Bumastraat 27

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Bernhardus Bumastraat 27

Energielabel

Energieklasse
F
Energiebehoefte
254.79 kWh/m²
Primaire fossiele energie
351.68 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
0%
CO₂-emissie
64.75 kg/m²

Tuin
Ja (36.0 m²)
Tuin ligging
Gelegen op het noordwesten bereikbaar via achterom

Basisschool

1.6 km
Dagelijks

Supermarkt

0.9 km
Gezondheid

Huisarts

0.5 km
Vervoer

Treinstation

1.6 km
Vervoer

Snelweg oprit

3.6 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.3 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

0.3 km
Gezondheid

Apotheek

0.5 km
Gezondheid

Ziekenhuis

1.9 km
Horeca

Restaurant

1 km
Horeca

Café

1.2 km
Cultuur

Bibliotheek

1.3 km
Cultuur

Bioscoop

1.9 km

Buurtinformatie in Leeuwarden

2355 Inwoners
1395 Huishoudens
1.7 Gem. huishoudensgrootte
1231 Woningvoorraad
€189.000 Gem. woningwaarde Achter de Hoven
48% Koopwoningen
5.632 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Bernhardus Bumastraat 27

Vergelijkbare woningen in Leeuwarden

Veelgestelde vragen over Bernhardus Bumastraat 27

Wat is de geschatte woningwaarde van Bernhardus Bumastraat 27?

De prijsindicatie voor Bernhardus Bumastraat 27 ligt rond €195.000 tot €245.000. De gemiddelde woningwaarde in Achter de Hoven is €189.000. Dat komt neer op circa €1.969 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Bernhardus Bumastraat 27 zich tot de wijk Achter de Hoven?

Bernhardus Bumastraat 27 is een eengezinswoning, hoekwoning van 96 m² in de wijk Achter de Hoven. De buurt telt 1.231 woningen. Daarvan is 48% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 5.632 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Bernhardus Bumastraat 27?

Bernhardus Bumastraat 27 is een eengezinswoning, hoekwoning in Achter de Hoven, gebouwd in 1930 (96 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.

Hoe groot is Bernhardus Bumastraat 27 vergeleken met de buurt?

Bernhardus Bumastraat 27 heeft 96 m² woonoppervlakte en 413 m³ inhoud. Het perceel is 153 m². Met 4 kamers is dat gemiddeld 24 m² per kamer. In Achter de Hoven ligt de gemiddelde woningwaarde op €189.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Bernhardus Bumastraat 27 en wat betekent dat?

Bernhardus Bumastraat 27 heeft energielabel F. Geldig tot 2035-08-04. Een F-label duidt op hoge energiekosten. Investeren in isolatie en een zuiniger verwarmingssysteem kan de kosten flink verlagen. De berekende CO₂-uitstoot is 64.75 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Bernhardus Bumastraat 27?

Bernhardus Bumastraat 27 heeft 4 kamers waarvan 3 slaapkamers. Er is 1 badkamer. De tuin is 36 m².

Hoe is de woningmarkt in Achter de Hoven?

De wijk Achter de Hoven in Leeuwarden (Friesland) kenmerkt zich door 2.355 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €189.000, 48% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.7 personen.