Woningdetails
- Type
- woonhuis
- Bouwjaar
- 1950
- Woonoppervlakte
- 118 m²
- Perceeloppervlakte
- 181 m²
- Kamers
- 4
- Slaapkamers
- 3
Achter de Hoven 311 is een woonhuis in Leeuwarden, gebouwd in 1950. De woning heeft een woonoppervlakte van 118 m², een perceel van 181 m² en 4 kamers. Het energielabel is B. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €189.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.
Ontdek de waarde
Bestel een compleet rapport
Voorbeeld uit onze gebrekendatabase
Volledige gebrekenscan voor Achter de Hoven 311
Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.
Rond de 2 minuten · direct per e-mail
Basisschool
1.6 kmSupermarkt
0.9 kmHuisarts
0.5 kmTreinstation
1.6 kmSnelweg oprit
3.6 kmKinderdagverblijf
0.3 kmMiddelbare school
0.3 kmApotheek
0.5 kmZiekenhuis
1.9 kmRestaurant
1 kmCafé
1.2 kmBibliotheek
1.3 kmBioscoop
1.9 kmDe gemiddelde woningwaarde in Achter de Hoven is €189.000. Dat komt neer op circa €1.602 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.
Rapport aanvragenAchter de Hoven 311 is een woonhuis van 118 m² in de wijk Achter de Hoven. De buurt telt 1.231 woningen. Daarvan is 48% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 5.632 inwoners per km².
Achter de Hoven 311 is een woonhuis in Achter de Hoven, gebouwd in 1950 (76 jaar oud). Woningen uit de naoorlogse periode zijn doorgaans ruim opgezet met functionele indelingen. Aandachtspunten zijn isolatie en eventuele asbesthoudende materialen.
Achter de Hoven 311 heeft 118 m² woonoppervlakte. Het perceel is 181 m². Met 4 kamers is dat gemiddeld 30 m² per kamer. In Achter de Hoven ligt de gemiddelde woningwaarde op €189.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.
Achter de Hoven 311 heeft energielabel B. Geldig tot 2030-06-19. Een B-label wijst op een bovengemiddeld energiezuinige woning. Met beperkte aanpassingen kan vaak een A-label bereikt worden. De berekende CO₂-uitstoot is 0 kg/jaar.
Achter de Hoven 311 heeft 4 kamers waarvan 3 slaapkamers.
De wijk Achter de Hoven in Leeuwarden (Friesland) kenmerkt zich door 2.355 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €189.000, 48% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.7 personen.
Vanuit Achter de Hoven 311 in Achter de Hoven bereik je: supermarkt op 0.9 km, basisschool op 1.6 km, huisarts op 0.5 km, treinstation op 1.6 km, snelwegoprit op 3.6 km.
Zorg en onderwijs in de buurt van Achter de Hoven 311: ziekenhuis op 1.9 km, apotheek op 0.5 km, kinderdagverblijf op 0.3 km, middelbare school op 0.3 km.