2-onder-1-kapwoning Achter de Hoven 344 Leeuwarden

Achter de Hoven 344, 8933 DA Leeuwarden

116 m² Bouwjaar 1932 6 kamers 4 slaapkamers Label E

Achter de Hoven 344 is een 2-onder-1-kapwoning in Leeuwarden, gebouwd in 1932. De woning heeft een woonoppervlakte van 116 m², een perceel van 142 m² en 6 kamers. Het energielabel is E. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €189.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Ontdek de waarde

Bestel een compleet rapport

Rapport aanvragen

Kenmerken van de woning

Woningdetails

Type
2-onder-1-kapwoning
Bouwvorm
ExistingConstruction
Bouwjaar
1932
Woonoppervlakte
116 m²
Perceeloppervlakte
142 m²
Inhoud
432 m³
Kamers
6
Slaapkamers
4
Badkamers
1
Indicatie vraagprijs
€175.000 tot €225.000
Laatst bekende transactie
Periode 2024 tot 2027
Ligging
on_quiet_road, sheltered_position, in_residential_district

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Kozijnen Gemiddeld risico

Houtwerk & ramen: oudere houten kozijnen dit type, onderhoud vereist

Volledige gebrekenscan voor Achter de Hoven 344

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Achter de Hoven 344

Energielabel

Energieklasse
E
Energiebehoefte
237.58 kWh/m²
Primaire fossiele energie
316.77 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
0%
CO₂-emissie
58.01 kg/m²
Geldig tot

Bereikbaarheid in Leeuwarden

Onderwijs

Basisschool

1.6 km
Dagelijks

Supermarkt

0.9 km
Gezondheid

Huisarts

0.5 km
Vervoer

Treinstation

1.6 km
Vervoer

Snelweg oprit

3.6 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.3 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

0.3 km
Gezondheid

Apotheek

0.5 km
Gezondheid

Ziekenhuis

1.9 km
Horeca

Restaurant

1 km
Horeca

Café

1.2 km
Cultuur

Bibliotheek

1.3 km
Cultuur

Bioscoop

1.9 km

Buurtinformatie in Leeuwarden

2355 Inwoners
1395 Huishoudens
1.7 Gem. huishoudensgrootte
1231 Woningvoorraad
€189.000 Gem. woningwaarde Achter de Hoven
48% Koopwoningen
5.632 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Achter de Hoven 344

Vergelijkbare woningen in Leeuwarden

Veelgestelde vragen over Achter de Hoven 344

Wat is de geschatte woningwaarde van Achter de Hoven 344?

De prijsindicatie voor Achter de Hoven 344 ligt rond €175.000 tot €225.000. De gemiddelde woningwaarde in Achter de Hoven is €189.000. Dat komt neer op circa €1.629 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Achter de Hoven 344 zich tot de wijk Achter de Hoven?

Achter de Hoven 344 is een 2-onder-1-kapwoning van 116 m² in de wijk Achter de Hoven. De buurt telt 1.231 woningen. Daarvan is 48% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 5.632 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Achter de Hoven 344?

Achter de Hoven 344 is een 2-onder-1-kapwoning in Achter de Hoven, gebouwd in 1932 (94 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.

Hoe groot is Achter de Hoven 344 vergeleken met de buurt?

Achter de Hoven 344 heeft 116 m² woonoppervlakte en 432 m³ inhoud. Het perceel is 142 m². Met 6 kamers is dat gemiddeld 19 m² per kamer. In Achter de Hoven ligt de gemiddelde woningwaarde op €189.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Achter de Hoven 344 en wat betekent dat?

Achter de Hoven 344 heeft energielabel E. Geldig tot 2034-08-08. Een E-label geeft aan dat er aanzienlijke verbetermogelijkheden zijn. Denk aan spouwmuurisolatie, dakisolatie of een warmtepomp. De berekende CO₂-uitstoot is 58.01 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Achter de Hoven 344?

Achter de Hoven 344 heeft 6 kamers waarvan 4 slaapkamers. Er is 1 badkamer.

Hoe is de woningmarkt in Achter de Hoven?

De wijk Achter de Hoven in Leeuwarden (Friesland) kenmerkt zich door 2.355 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €189.000, 48% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.7 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Achter de Hoven?