Woningdetails
- Type
- woonhuis
- Bouwjaar
- 1934
- Woonoppervlakte
- 167 m²
- Perceeloppervlakte
- 199 m²
Hobbemastraat 40 is een woonhuis in Leeuwarden, gebouwd in 1934. De woning heeft een woonoppervlakte van 167 m² en een perceel van 199 m². Het energielabel is F. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €212.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.
Ontdek de waarde
Bestel een compleet rapport
Voorbeeld uit onze gebrekendatabase
Volledige gebrekenscan voor Hobbemastraat 40
Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.
Rond de 2 minuten · direct per e-mail
Basisschool
0.3 kmSupermarkt
0.4 kmHuisarts
0.7 kmTreinstation
0.6 kmSnelweg oprit
4 kmKinderdagverblijf
0.3 kmMiddelbare school
0.5 kmApotheek
0.7 kmZiekenhuis
1.4 kmRestaurant
0.4 kmCafé
0.9 kmBibliotheek
1.2 kmBioscoop
1.5 kmDe gemiddelde woningwaarde in Gerard Dou is €212.000. Dat komt neer op circa €1.269 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.
Rapport aanvragenHobbemastraat 40 is een woonhuis van 167 m² in de wijk Gerard Dou. De buurt telt 687 woningen. Daarvan is 77% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 9.989 inwoners per km².
Hobbemastraat 40 is een woonhuis in Gerard Dou, gebouwd in 1934 (92 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.
Hobbemastraat 40 heeft 167 m² woonoppervlakte. Het perceel is 199 m². In Gerard Dou ligt de gemiddelde woningwaarde op €212.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.
Hobbemastraat 40 heeft energielabel F. Geldig tot 2026-10-27. Een F-label duidt op hoge energiekosten. Investeren in isolatie en een zuiniger verwarmingssysteem kan de kosten flink verlagen. De berekende CO₂-uitstoot is 0 kg/jaar.
De wijk Gerard Dou in Leeuwarden (Friesland) kenmerkt zich door 1.290 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €212.000, 77% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.8 personen.
Vanuit Hobbemastraat 40 in Gerard Dou bereik je: supermarkt op 0.4 km, basisschool op 0.3 km, huisarts op 0.7 km, treinstation op 0.6 km, snelwegoprit op 4 km.
Zorg en onderwijs in de buurt van Hobbemastraat 40: ziekenhuis op 1.4 km, apotheek op 0.7 km, kinderdagverblijf op 0.3 km, middelbare school op 0.5 km.