Eengezinswoning, tussenwoning Hobbemastraat 48 Leeuwarden

Hobbemastraat 48, 8932 LC Leeuwarden

116 m² Bouwjaar 1930 5 kamers 4 slaapkamers Label D

Hobbemastraat 48 is een eengezinswoning, tussenwoning in Leeuwarden, gebouwd in 1930. De woning heeft een woonoppervlakte van 116 m², een perceel van 110 m² en 5 kamers. Het energielabel is D. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €212.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1930
Woonoppervlakte
116 m²
Perceeloppervlakte
110 m²
Inhoud
423 m³
Kamers
5
Slaapkamers
4
Indicatie vraagprijs
€270.000 tot €320.000
Laatst bekende transactie
Periode 2023 tot 2026
Daktype
Zadeldak bedekt met bitumineuze dakbedekking en pannen
Ligging
Aan rustige weg en in woonwijk

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Kozijnen Gemiddeld risico

Houtwerk & ramen: oudere houten kozijnen dit type, onderhoud vereist

Volledige gebrekenscan voor Hobbemastraat 48

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Hobbemastraat 48

Energielabel

Energieklasse
D
Energiebehoefte
203.35 kWh/m²
Primaire fossiele energie
288.81 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
0%
CO₂-emissie
53.16 kg/m²

Tuin
Ja (18.0 m²)
Tuin ligging
Gelegen op het noordwesten bereikbaar via achterom

Basisschool

0.3 km
Dagelijks

Supermarkt

0.4 km
Gezondheid

Huisarts

0.7 km
Vervoer

Treinstation

0.6 km
Vervoer

Snelweg oprit

4 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.3 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

0.5 km
Gezondheid

Apotheek

0.7 km
Gezondheid

Ziekenhuis

1.4 km
Horeca

Restaurant

0.4 km
Horeca

Café

0.9 km
Cultuur

Bibliotheek

1.2 km
Cultuur

Bioscoop

1.5 km

Buurtinformatie in Leeuwarden

1290 Inwoners
710 Huishoudens
1.8 Gem. huishoudensgrootte
687 Woningvoorraad
€212.000 Gem. woningwaarde Gerard Dou
77% Koopwoningen
9.989 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Hobbemastraat 48

Vergelijkbare woningen in Leeuwarden

Veelgestelde vragen over Hobbemastraat 48

Wat is de geschatte woningwaarde van Hobbemastraat 48?

De prijsindicatie voor Hobbemastraat 48 ligt rond €270.000 tot €320.000. De gemiddelde woningwaarde in Gerard Dou is €212.000. Dat komt neer op circa €1.828 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Hobbemastraat 48 zich tot de wijk Gerard Dou?

Hobbemastraat 48 is een eengezinswoning, tussenwoning van 116 m² in de wijk Gerard Dou. De buurt telt 687 woningen. Daarvan is 77% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 9.989 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Hobbemastraat 48?

Hobbemastraat 48 is een eengezinswoning, tussenwoning in Gerard Dou, gebouwd in 1930 (96 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.

Hoe groot is Hobbemastraat 48 vergeleken met de buurt?

Hobbemastraat 48 heeft 116 m² woonoppervlakte en 423 m³ inhoud. Het perceel is 110 m². Met 5 kamers is dat gemiddeld 23 m² per kamer. In Gerard Dou ligt de gemiddelde woningwaarde op €212.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Hobbemastraat 48 en wat betekent dat?

Hobbemastraat 48 heeft energielabel D. Geldig tot 2035-01-17. Een D-label betekent dat er ruimte is voor energetische verbeteringen, bijvoorbeeld betere isolatie of HR++ beglazing. De berekende CO₂-uitstoot is 53.16 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Hobbemastraat 48?

Hobbemastraat 48 heeft 5 kamers waarvan 4 slaapkamers. De tuin is 18 m².

Hoe is de woningmarkt in Gerard Dou?

De wijk Gerard Dou in Leeuwarden (Friesland) kenmerkt zich door 1.290 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €212.000, 77% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.8 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Gerard Dou?

Vanuit Hobbemastraat 48 in Gerard Dou bereik je: supermarkt op 0.4 km, basisschool op 0.3 km, huisarts op 0.7 km, treinstation op 0.6 km, snelwegoprit op 4 km.