Streetview Amelandshof 33 Leeuwarden

Amelandshof 33, 8911 LZ Leeuwarden

59 m² Bouwjaar 1995 Label B

Amelandshof 33 is een appartement in Leeuwarden, gebouwd in 1995. De woning heeft een woonoppervlakte van 59 m². Het energielabel is B. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €118.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1995
Woonoppervlakte
59 m²

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Bouwstijl Laag risico

Bouwnormen ingevoerd (na 1990) zorgen voor betere basis: standaard isolatie, betere installaties

Volledige gebrekenscan voor Amelandshof 33

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Amelandshof 33

Energielabel

Energieklasse
B
Energie-index
1.29
CO₂-emissie
2490.48 kg/m²
Geldig tot

Bereikbaarheid in Leeuwarden

Onderwijs

Basisschool

0.8 km
Dagelijks

Supermarkt

0.2 km
Gezondheid

Huisarts

0.9 km
Vervoer

Treinstation

1.4 km
Vervoer

Snelweg oprit

2.7 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.6 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

0.6 km
Gezondheid

Apotheek

0.3 km
Gezondheid

Ziekenhuis

2.5 km
Horeca

Restaurant

0.1 km
Horeca

Café

0.2 km
Cultuur

Bibliotheek

0.7 km
Cultuur

Bioscoop

1.1 km

Buurtinformatie in Leeuwarden

1225 Inwoners
955 Huishoudens
1.1 Gem. huishoudensgrootte
883 Woningvoorraad
€118.000 Gem. woningwaarde Hoek
2% Koopwoningen
14.295 Inwoners per km²

Locatie van Amelandshof 33

Vergelijkbare woningen in Leeuwarden

Veelgestelde vragen over Amelandshof 33

Wat is de geschatte woningwaarde van Amelandshof 33?

De gemiddelde woningwaarde in Hoek is €118.000. Dat komt neer op circa €2.000 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Amelandshof 33 zich tot de wijk Hoek?

Amelandshof 33 is een appartement van 59 m² in de wijk Hoek. De buurt telt 883 woningen. Daarvan is 2% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 14.295 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Amelandshof 33?

Amelandshof 33 is een appartement in Hoek, gebouwd in 1995 (31 jaar oud). Vanaf de jaren negentig gelden strengere bouwvoorschriften voor isolatie en veiligheid. Deze woningen zijn over het algemeen energiezuiniger dan oudere bouwperioden.

Hoe groot is Amelandshof 33 vergeleken met de buurt?

Amelandshof 33 heeft 59 m² woonoppervlakte. In Hoek ligt de gemiddelde woningwaarde op €118.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Amelandshof 33 en wat betekent dat?

Amelandshof 33 heeft energielabel B. Geldig tot 2029-05-23. Een B-label wijst op een bovengemiddeld energiezuinige woning. Met beperkte aanpassingen kan vaak een A-label bereikt worden. De berekende CO₂-uitstoot is 2490.48 kg/jaar.

Hoe is de woningmarkt in Hoek?

De wijk Hoek in Leeuwarden (Friesland) kenmerkt zich door 1.225 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €118.000, 2% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.1 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Hoek?

Vanuit Amelandshof 33 in Hoek bereik je: supermarkt op 0.2 km, basisschool op 0.8 km, huisarts op 0.9 km, treinstation op 1.4 km, snelwegoprit op 2.7 km.

Welke zorg- en onderwijsvoorzieningen zijn er bij Hoek?

Zorg en onderwijs in de buurt van Amelandshof 33: ziekenhuis op 2.5 km, apotheek op 0.3 km, kinderdagverblijf op 0.6 km, middelbare school op 0.6 km.