Streetview Nieuweweg 11 BV Leeuwarden

Nieuweweg 11 BV, 8911 LK Leeuwarden

93 m² Bouwjaar 1900 Label C

Nieuweweg 11 BV is een appartement in Leeuwarden, gebouwd in 1900. De woning heeft een woonoppervlakte van 93 m². Het energielabel is C. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €134.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1900
Woonoppervlakte
93 m²

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Fundering Hoog risico

Fundering: oudere funderingen kunnen hout of palen bevatten; kosten bij herstel groot

Volledige gebrekenscan voor Nieuweweg 11 BV

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Nieuweweg 11 BV

Energielabel

Energieklasse
C
Energiebehoefte
142.84 kWh/m²
Primaire fossiele energie
247.31 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
0%
CO₂-emissie
47.47 kg/m²
Geldig tot

Bereikbaarheid in Leeuwarden

Onderwijs

Basisschool

0.9 km
Dagelijks

Supermarkt

0.5 km
Gezondheid

Huisarts

1.2 km
Vervoer

Treinstation

1 km
Vervoer

Snelweg oprit

3.1 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.8 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

0.9 km
Gezondheid

Apotheek

0.5 km
Gezondheid

Ziekenhuis

2.1 km
Horeca

Restaurant

0.1 km
Horeca

Café

0.2 km
Cultuur

Bibliotheek

0.3 km
Cultuur

Bioscoop

0.9 km

Buurtinformatie in Leeuwarden

445 Inwoners
350 Huishoudens
1.3 Gem. huishoudensgrootte
332 Woningvoorraad
€134.000 Gem. woningwaarde Blokhuisplein
4% Koopwoningen
8.018 Inwoners per km²

Locatie van Nieuweweg 11 BV

Vergelijkbare woningen in Leeuwarden

Veelgestelde vragen over Nieuweweg 11 BV

Wat is de geschatte woningwaarde van Nieuweweg 11 BV?

De gemiddelde woningwaarde in Blokhuisplein is €134.000. Dat komt neer op circa €1.441 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Nieuweweg 11 BV zich tot de wijk Blokhuisplein?

Nieuweweg 11 BV is een appartement van 93 m² in de wijk Blokhuisplein. De buurt telt 332 woningen. Daarvan is 4% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 8.018 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Nieuweweg 11 BV?

Nieuweweg 11 BV is een appartement in Blokhuisplein, gebouwd in 1900 (126 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.

Hoe groot is Nieuweweg 11 BV vergeleken met de buurt?

Nieuweweg 11 BV heeft 93 m² woonoppervlakte. In Blokhuisplein ligt de gemiddelde woningwaarde op €134.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Nieuweweg 11 BV en wat betekent dat?

Nieuweweg 11 BV heeft energielabel C. Geldig tot 2031-09-01. Een C-label is gemiddeld voor de Nederlandse woningmarkt. Verbeteringen zoals vloer- of dakisolatie kunnen het label verhogen. De berekende CO₂-uitstoot is 47.47 kg/jaar.

Hoe is de woningmarkt in Blokhuisplein?

De wijk Blokhuisplein in Leeuwarden (Friesland) kenmerkt zich door 445 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €134.000, 4% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.3 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Blokhuisplein?

Vanuit Nieuweweg 11 BV in Blokhuisplein bereik je: supermarkt op 0.5 km, basisschool op 0.9 km, huisarts op 1.2 km, treinstation op 1 km, snelwegoprit op 3.1 km.

Welke zorg- en onderwijsvoorzieningen zijn er bij Blokhuisplein?

Zorg en onderwijs in de buurt van Nieuweweg 11 BV: ziekenhuis op 2.1 km, apotheek op 0.5 km, kinderdagverblijf op 0.8 km, middelbare school op 0.9 km.