Herenhuis, eindwoning Emmakade 22 Leeuwarden

Emmakade 22, 8933 AS Leeuwarden

262 m² Bouwjaar 1904 8 kamers 7 slaapkamers Label C

Emmakade 22 is een herenhuis, eindwoning in Leeuwarden, gebouwd in 1904. De woning heeft een woonoppervlakte van 262 m², een perceel van 143 m² en 8 kamers. Het energielabel is C. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €227.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1904
Woonoppervlakte
262 m²
Perceeloppervlakte
143 m²
Inhoud
1010 m³
Kamers
8
Slaapkamers
7
Badkamers
3
Indicatie vraagprijs
€630.000 tot €730.000
Laatst bekende transactie
Periode 2022 tot 2026
Daktype
Plat dak bedekt met bitumineuze dakbedekking
Ligging
Aan water, in centrum en in woonwijk

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Fundering Hoog risico

Fundering: oudere funderingen kunnen hout of palen bevatten; kosten bij herstel groot

Volledige gebrekenscan voor Emmakade 22

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Emmakade 22

Energielabel

Energieklasse
C
Energiebehoefte
181.16 kWh/m²
Primaire fossiele energie
232.18 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
5.7%
CO₂-emissie
41.77 kg/m²
Geldig tot
Verwarming
Cv-ketel
Isolatie
Dakisolatie en dubbel glas

Bijzonderheden

Bijzondere kenmerken
Beschermd stads- of dorpsgezicht, gedeeltelijk gestoffeerd en gemeubileerd

Buitenruimte en parkeren

Buitenruimte

Tuin
Ja (33.0 m²)
Tuin ligging
Gelegen op het zuiden bereikbaar via achterom

Basisschool

1.1 km
Dagelijks

Supermarkt

0.6 km
Gezondheid

Huisarts

1.1 km
Vervoer

Treinstation

1.2 km
Vervoer

Snelweg oprit

3.3 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.9 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

0.7 km
Gezondheid

Apotheek

1 km
Gezondheid

Ziekenhuis

2 km
Horeca

Restaurant

0.5 km
Horeca

Café

0.8 km
Cultuur

Bibliotheek

0.8 km
Cultuur

Bioscoop

1.4 km

Buurtinformatie in Leeuwarden

1200 Inwoners
765 Huishoudens
1.6 Gem. huishoudensgrootte
622 Woningvoorraad
€227.000 Gem. woningwaarde Oranjewijk
50% Koopwoningen
8.342 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Emmakade 22

Vergelijkbare woningen in Leeuwarden

Veelgestelde vragen over Emmakade 22

Wat is de geschatte woningwaarde van Emmakade 22?

De prijsindicatie voor Emmakade 22 ligt rond €630.000 tot €730.000. De gemiddelde woningwaarde in Oranjewijk is €227.000. Dat komt neer op circa €866 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Emmakade 22 zich tot de wijk Oranjewijk?

Emmakade 22 is een herenhuis, eindwoning van 262 m² in de wijk Oranjewijk. De buurt telt 622 woningen. Daarvan is 50% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 8.342 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Emmakade 22?

Emmakade 22 is een herenhuis, eindwoning in Oranjewijk, gebouwd in 1904 (122 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.

Hoe groot is Emmakade 22 vergeleken met de buurt?

Emmakade 22 heeft 262 m² woonoppervlakte en 1010 m³ inhoud. Het perceel is 143 m². Met 8 kamers is dat gemiddeld 33 m² per kamer. In Oranjewijk ligt de gemiddelde woningwaarde op €227.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Emmakade 22 en wat betekent dat?

Emmakade 22 heeft energielabel C. Geldig tot 2035-02-28. Een C-label is gemiddeld voor de Nederlandse woningmarkt. Verbeteringen zoals vloer- of dakisolatie kunnen het label verhogen. De berekende CO₂-uitstoot is 41.77 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Emmakade 22?

Emmakade 22 heeft 8 kamers waarvan 7 slaapkamers. Er zijn 3 badkamers. De tuin is 33 m².

Hoe is de woningmarkt in Oranjewijk?

De wijk Oranjewijk in Leeuwarden (Friesland) kenmerkt zich door 1.200 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €227.000, 50% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.6 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Oranjewijk?

Vanuit Emmakade 22 in Oranjewijk bereik je: supermarkt op 0.6 km, basisschool op 1.1 km, huisarts op 1.1 km, treinstation op 1.2 km, snelwegoprit op 3.3 km.