Streetview Gerbrandylaan 60 Leerdam

Gerbrandylaan 60, 4143 GK Leerdam

158 m² Bouwjaar 1999 5 kamers 3 slaapkamers Label B

Gerbrandylaan 60 is een woonhuis in Leerdam, gebouwd in 1999. De woning heeft een woonoppervlakte van 158 m², een perceel van 163 m² en 5 kamers. Het energielabel is B. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €353.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1999
Woonoppervlakte
158 m²
Perceeloppervlakte
163 m²
Inhoud
556 m³
Kamers
5
Slaapkamers
3

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Bouwstijl Laag risico

Bouwnormen ingevoerd (na 1990) zorgen voor betere basis: standaard isolatie, betere installaties

Volledige gebrekenscan voor Gerbrandylaan 60

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Gerbrandylaan 60

Energielabel

Energieklasse
B
Geldig tot

Bereikbaarheid in Leerdam

Onderwijs

Basisschool

0.5 km
Dagelijks

Supermarkt

1 km
Gezondheid

Huisarts

1 km
Vervoer

Treinstation

1.1 km
Vervoer

Snelweg oprit

1.3 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

1 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

1.2 km
Gezondheid

Apotheek

1.1 km
Gezondheid

Ziekenhuis

2.2 km
Horeca

Restaurant

1.1 km
Horeca

Café

1.1 km
Cultuur

Bibliotheek

1.1 km
Cultuur

Bioscoop

22.9 km

Buurtinformatie in Leerdam

1320 Inwoners
535 Huishoudens
2.4 Gem. huishoudensgrootte
520 Woningvoorraad
€353.000 Gem. woningwaarde Ter Leede
73% Koopwoningen
5.338 Inwoners per km²

Locatie van Gerbrandylaan 60

Vergelijkbare woningen in Leerdam

Veelgestelde vragen over Gerbrandylaan 60

Wat is de geschatte woningwaarde van Gerbrandylaan 60?

De prijsindicatie voor Gerbrandylaan 60 ligt rond €275.000 tot €325.000. De gemiddelde woningwaarde in Ter Leede is €353.000. Dat komt neer op circa €2.234 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Gerbrandylaan 60 zich tot de wijk Ter Leede?

Gerbrandylaan 60 is een woonhuis van 158 m² in de wijk Ter Leede. De buurt telt 520 woningen. Daarvan is 73% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 5.338 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Gerbrandylaan 60?

Gerbrandylaan 60 is een woonhuis in Ter Leede, gebouwd in 1999 (27 jaar oud). Vanaf de jaren negentig gelden strengere bouwvoorschriften voor isolatie en veiligheid. Deze woningen zijn over het algemeen energiezuiniger dan oudere bouwperioden.

Hoe groot is Gerbrandylaan 60 vergeleken met de buurt?

Gerbrandylaan 60 heeft 158 m² woonoppervlakte en 556 m³ inhoud. Het perceel is 163 m². Met 5 kamers is dat gemiddeld 32 m² per kamer. In Ter Leede ligt de gemiddelde woningwaarde op €353.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Gerbrandylaan 60 en wat betekent dat?

Gerbrandylaan 60 heeft energielabel B. Geldig tot 2026-10-07. Een B-label wijst op een bovengemiddeld energiezuinige woning. Met beperkte aanpassingen kan vaak een A-label bereikt worden. De berekende CO₂-uitstoot is 0 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Gerbrandylaan 60?

Gerbrandylaan 60 heeft 5 kamers waarvan 3 slaapkamers.

Hoe is de woningmarkt in Ter Leede?

De wijk Ter Leede in Leerdam (Utrecht) kenmerkt zich door 1.320 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €353.000, 73% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.4 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Ter Leede?

Vanuit Gerbrandylaan 60 in Ter Leede bereik je: supermarkt op 1 km, basisschool op 0.5 km, huisarts op 1 km, treinstation op 1.1 km, snelwegoprit op 1.3 km.