Woningdetails
- Type
- woonhuis
- Bouwjaar
- 1974
- Woonoppervlakte
- 170 m²
- Perceeloppervlakte
- 756 m²
- Inhoud
- 753 m³
- Kamers
- 5
- Slaapkamers
- 4
Nieuwlarenweg 11 is een woonhuis in Laren, gebouwd in 1974. De woning heeft een woonoppervlakte van 170 m², een perceel van 756 m² en 5 kamers. Het energielabel is D. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €803.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.
Ontdek de waarde
Bestel een compleet rapport
Voorbeeld uit onze gebrekendatabase
Volledige gebrekenscan voor Nieuwlarenweg 11
Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.
Rond de 2 minuten · direct per e-mail
Basisschool
0.5 kmSupermarkt
0.4 kmHuisarts
0.7 kmTreinstation
5 kmSnelweg oprit
1.2 kmKinderdagverblijf
0.4 kmMiddelbare school
0.5 kmApotheek
0.6 kmZiekenhuis
2.1 kmRestaurant
0.2 kmCafé
0.4 kmBibliotheek
0.5 kmBioscoop
5.1 kmDe prijsindicatie voor Nieuwlarenweg 11 ligt rond €775.000 tot €875.000. De gemiddelde woningwaarde in Laren-Centrum is €803.000. Dat komt neer op circa €4.724 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.
Rapport aanvragenNieuwlarenweg 11 is een woonhuis van 170 m² in de wijk Laren-Centrum. De buurt telt 1.056 woningen. Daarvan is 69% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 2.576 inwoners per km².
Nieuwlarenweg 11 is een woonhuis in Laren-Centrum, gebouwd in 1974 (52 jaar oud). Woningen uit de naoorlogse periode zijn doorgaans ruim opgezet met functionele indelingen. Aandachtspunten zijn isolatie en eventuele asbesthoudende materialen.
Nieuwlarenweg 11 heeft 170 m² woonoppervlakte en 753 m³ inhoud. Het perceel is 756 m². Met 5 kamers is dat gemiddeld 34 m² per kamer. In Laren-Centrum ligt de gemiddelde woningwaarde op €803.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.
Nieuwlarenweg 11 heeft energielabel D. Geldig tot 2027-05-16. Een D-label betekent dat er ruimte is voor energetische verbeteringen, bijvoorbeeld betere isolatie of HR++ beglazing. De berekende CO₂-uitstoot is 0 kg/jaar.
Nieuwlarenweg 11 heeft 5 kamers waarvan 4 slaapkamers.
De wijk Laren-Centrum in Laren (Noord-Holland) kenmerkt zich door 1.875 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €803.000, 69% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.9 personen.
Vanuit Nieuwlarenweg 11 in Laren-Centrum bereik je: supermarkt op 0.4 km, basisschool op 0.5 km, huisarts op 0.7 km, treinstation op 5 km, snelwegoprit op 1.2 km.
Zorg en onderwijs in de buurt van Nieuwlarenweg 11: ziekenhuis op 2.1 km, apotheek op 0.6 km, kinderdagverblijf op 0.4 km, middelbare school op 0.5 km.